м.Чернівці

просп. Незалежності 96,
офіс 502

Кашалот

для реєстрації електронних чеків у ДПС Сучасна альтернатива традиційним касовим апаратам

ПРРО Cashalot

Миттєва реєстрація електронних чеків у ДПС!

ПРРО Cashalot – сучасна та менш витратна альтернатива класичному РРО. Для початку роботи необхідні лише:

 1. пристрій, куди можна встановити ПРРО (комп’ютер, ноутбук);
 2. КЕП (кваліфікований електронний підпис);
 3. вихід в Інтернет.

Далі реєструєте ПРРО та КЕП касирів або печатки в Податковій, та починаєте працювати! Легко, швидко, вигідно! Без контрольних стрічок, КОРО та паперових чеків.

Функціонал ПРРО Cashalot

Зручність, простота та надійність у роботі з розрахунковими операціями

– Реєстрація чеків
– Аналітика даних по змінах
– Під’єднання торгового обладнання
– Всі види оплат
– Розрахунок ПДВ та акцизу
– Складський облік

7

Мобільний застосунок

Повноцінна програмна каса в телефоні з офлайн-режимом

Кашалот

7

Складський облік в ПРРО Cashalot

Cashalot – єдине ПРРО, яке містить «Склад», тим самим дозволяє вести складський облік безпосередньо в програмній касі.

Модуль «Склад» в Cashalot дозволить вам:

 1. вести облік надходжень;
 2. проводити інвентаризацію;
 3. робити автоматичне списання;
 4. контролювати залишки товарних запасів;
 5. переміщувати товари по складу;
 6. вести облік товарних запасів (форма № 496).

Вартість модуля «Склад» в ПРРО Cashalot: 2400 грн/рік.

7

Інтеграція з обліковими системами

Рішення для зручної інтеграції ПРРО Cashalot в облікову систему BAS!

Дозволяє скористатися функціоналом Cashalot безпосередньо з програм:

 • BAS Управління торгівлею
 • BAS ERP
 • BAS Малий бізнес
 • BAS Роздрібна торгівля
 • BAS Комплексне управління підприємством
 • Весь функціонал ПРРО у вашій системі
7

Кейси впровадження

7

Прайс

Кашалот
Ми пропонуємо комплексні послуги налаштування, навчання та технічної підтримки, що забезпечать вам швидкий та легкий старт з мінімальними витратами часу та зусиль.
Ви отримаєте всебічну підтримку, необхідну для стабільної роботи вашого ПРРО.
Вартість: 1200 грн/рік.

7

Відео по роботі з програмним РРО Cashalot

7

Часті питання

Як завантажити ліцензію для роботи з ПРРО Cashalot?

Для можливості реєстрації розрахункових операцій на фіскальному сервері контролюючого органу за допомогою ПРРО Cashalot, необхідно придбати ліцензію. Ліцензія купується на кожну програмну касу, а її вартість залежить від організаційно правової форми суб’єкта господарювання та від кількості придбаних ліцензій за один раз. 

Вартість ліцензій наведена за цим посиланням. 

Після оплати рахунку, придбана кількість ліцензій фіксується за кодом ЄДРПОУ організації і в подальшому розподіляється і прив’язується користувачем до зареєстрованих кас. Зробити це можна в кабінеті користувача Cashalot в розділі «Налаштування – Ліцензії». 

Детальна інструкція з завантаження ліцензії.

Як розпочати роботу в ПРРО Cashalot?

Щоб розпочати роботу з ПРРО Cashalot потрібно перейти на сторінку кабінету користувача, зареєструватися в сервісі та створити картку свого суб’єкта господарювання.

Якщо господарська одиниця, програмна каса та електронний підпис касира не зареєстровані в ДПС, в кабінеті користувача потрібно створити та відправити на реєстрацію відповідні форми. (20 ОПП для реєстрації господарської одиниці, 1 ПРРО для реєстрації програмної каси, 5 ПРРО для реєстрації ЕП касира). Якщо ж всі наведені вище документи реєструвались раніше, потрібно просто завантажити відповідну інформацію з ДПС в кабінет користувача. Також, в особистому кабінеті Cashalot, потрібно заповнити довідник номенклатури товарів та послуг, завантажити ліцензію та створити користувача і надати йому доступ до відповідних кас.

Для початку реєстрації розрахункових операцій необхідно встановити на комп’ютер або мобільний пристрій робоче місце касира та авторизуватися в ньому за допомогою електронного підпису касира.

Докладна інструкція щодо початку роботи з ПРРО Cashalot доступна за посиланням.

Чи можуть касири з своїми електронними підписами переміщатися між касами організації?

Касири мають можливість переходити з однієї каси на іншу, оскільки електронний підпис (КЕП) пов’язаний не з конкретною господарською одиницею або касою, а тільки з ЄДРПОУ. Перед переходом на нову касу касиру необхідно завершити зміну на старій та відкрити нову зміну на іншій касі, використовуючи свій особистий ключ.

Як налаштувати сплату з QR-кодом від Monobank в ПРРО Cashalot?

Якщо у вас немає можливості або бажання встановлювати POS термінал, а приймати оплати від клієнтів з використанням платіжних карток ви все ж таки хочете, скористайтесь послугами платіжного сервісу від Monobank – QR-каса, який вбудований в ПРРО Cashalot.

Щоб почати використовувати цю функцію, необхідно зареєструватись в особистому кабінеті ФОП Monobank та отримати там спеціальний токен. Далі, в налаштуваннях кабінету користувача Cashalot, потрібно активувати функцію еквайрингу від Monobank та виконати відповідні налаштування, після чого, в робочому місці касира, з’явиться можливість приймання платіжних карток від клієнтів за допомогою платіжного сервісу Monobank – QR-каса.

Детальна інструкція з налаштування QR-каси доступна за посиланням.

Як відправляти посилання на зареєстрований чек SMS-повідомленням?

У ПРРО Cashalot, крім можливості надати покупцеві надрукований фіскальний чек, можна передавати посилання на зареєстрований в податковій чек за допомогою SMS-повідомлення або на електронну пошту.

Передати посилання на зареєстрований чек можна і в SMS-повідомлені. У ПРРО Cashalot підтримуються сервіси з надання послуг відправки SMS такі як TurboSms, BSG та SendPulse. Попередньо потрібно зареєструватись в обраному сервісі  розсилки повідомлень та замовити відповідний пакет послуг, після чого виконати налаштування в кабінеті користувача Cashalot.

Деталі ви знайдете в інструкції за цим посиланням.

Як імпортувати довідник номенклатури? Які вимоги до заповнення файлу для імпорту номенклатури?

У ПРРО Cashalot, крім створення карток номенклатурних позицій власноруч, доступна можливість імпорту довідника в форматах xls, xlsx та csv. Для можливості завантаження переліку номенклатурних одиниць із файлів у форматах, що зазначено вище, використовується відповідний шаблон, який можна завантажити в кабінеті користувача або в робочому місці касира в розділі Довідники. Якщо ж для імпорту використовується шаблон, назви колонок якого відрізняються від тих, що присутні в довіднику номенклатури ПРРО Cashalot, передбачено можливість налаштування відповідності полів безпосередньо в момент імпорту.

Докладна інструкція з імпорту номенклатури.

Вимоги щодо заповнення файлу для імпорту номенклатури.