м.Чернівці

просп. Незалежності 96,
офіс 502

Приватна хмара

Ефективність Вашого бізнесу починається тут!

Переваги використання приватної хмари

Приватна хмара: Ідеальне рішення для вашої компанії

Переваги використання приватної хмари:

  • Доступ до робочого простоту у будь який час та з будь якого місця
  • Високий рівень захисту інформації
  • Технічна підтримка
  • Стабільність та захищеність
7

Ми пропонуємо

  1. Безкоштовне тестування: Надаємо можливість безкоштовно перевірити наші хмарні рішення, щоб ви могли переконатися в їх ефективності.
  2. Розміщення у європейському дата-центрі: забезпечує високий рівень безпеки та доступності.
  3. Реалізацію складних проектів: Ми готові впроваджувати проекти будь-якої складності.
  4. Технічну підтримку: Забезпечуємо надійну підтримку на всіх етапах користування нашими сервісами.
7

Як хмарні сервери допоможуть вашому бізнесу?

Перехід вашого бізнесу в хмару не лише відкриває нові можливості для зростання та ефективності, але й забезпечує стабільну роботу під час відключень електроенергії.

Завдяки надійним системам резервування та високій доступності ресурсів, ви можете бути впевнені у безперервності вашої діяльності, незалежно від зовнішніх обставин.

Ви отримаєте:

Максимальну зручність: Працюйте з будь-якого місця та будь-якого пристрю, в будь-який час — доступність цілодобово.

Високу продуктивність: Потужні сервери забезпечать вам комфортну та швидку роботу з найсучаснішими програмами.

Безпеку: Ваші дані захищені завдяки передовим технологіям шифрування та безпеки.

Щоденне резервне копіювання: Забудьте про турботи щодо втрати даних завдяки автоматичному щоденному бекапу.

Економію ресурсів: Знижуйте витрати, уникаючи купівлі та обслуговування дорогого обладнання, та зменшуйте споживання електроенергії.

Повну технічну підтримку: Наша команда завжди готова допомогти з будь-якими технічними питаннями.

Гнучке ціноутворення: Оплачуйте за сервер як одна компанія, а використовуйте його разом з декількома партнерами, це дозволить оптимізувати витрати та зробити технологію доступнішою для всіх.

7

Популярні рішення

7

Форма для зворотнього зв’язку

7

Відгуки

7

Чому вибирають нас?

Вже багато років ми допомагаємо підприємствам в Україні та за її межами впроваджувати ефективні технологічні рішення. Ми прагнемо до інновацій і завжди готові відповідати на виклики сучасного бізнесу.
Зв’яжіться з нами, щоб обговорити, як приватна хмара може допомогти вашому бізнесу досягти нових висот!
7

Популярні питання

Як завантажити ліцензію для роботи з ПРРО Cashalot?

Для можливості реєстрації розрахункових операцій на фіскальному сервері контролюючого органу за допомогою ПРРО Cashalot, необхідно придбати ліцензію. Ліцензія купується на кожну програмну касу, а її вартість залежить від організаційно правової форми суб’єкта господарювання та від кількості придбаних ліцензій за один раз. 

Вартість ліцензій наведена за цим посиланням. 

Після оплати рахунку, придбана кількість ліцензій фіксується за кодом ЄДРПОУ організації і в подальшому розподіляється і прив’язується користувачем до зареєстрованих кас. Зробити це можна в кабінеті користувача Cashalot в розділі «Налаштування – Ліцензії». 

Детальна інструкція з завантаження ліцензії.

Як розпочати роботу в ПРРО Cashalot?

Щоб розпочати роботу з ПРРО Cashalot потрібно перейти на сторінку кабінету користувача, зареєструватися в сервісі та створити картку свого суб’єкта господарювання.

Якщо господарська одиниця, програмна каса та електронний підпис касира не зареєстровані в ДПС, в кабінеті користувача потрібно створити та відправити на реєстрацію відповідні форми. (20 ОПП для реєстрації господарської одиниці, 1 ПРРО для реєстрації програмної каси, 5 ПРРО для реєстрації ЕП касира). Якщо ж всі наведені вище документи реєструвались раніше, потрібно просто завантажити відповідну інформацію з ДПС в кабінет користувача. Також, в особистому кабінеті Cashalot, потрібно заповнити довідник номенклатури товарів та послуг, завантажити ліцензію та створити користувача і надати йому доступ до відповідних кас.

Для початку реєстрації розрахункових операцій необхідно встановити на комп’ютер або мобільний пристрій робоче місце касира та авторизуватися в ньому за допомогою електронного підпису касира.

Докладна інструкція щодо початку роботи з ПРРО Cashalot доступна за посиланням.

Чи можуть касири з своїми електронними підписами переміщатися між касами організації?

Касири мають можливість переходити з однієї каси на іншу, оскільки електронний підпис (КЕП) пов’язаний не з конкретною господарською одиницею або касою, а тільки з ЄДРПОУ. Перед переходом на нову касу касиру необхідно завершити зміну на старій та відкрити нову зміну на іншій касі, використовуючи свій особистий ключ.

Як налаштувати сплату з QR-кодом від Monobank в ПРРО Cashalot?

Якщо у вас немає можливості або бажання встановлювати POS термінал, а приймати оплати від клієнтів з використанням платіжних карток ви все ж таки хочете, скористайтесь послугами платіжного сервісу від Monobank – QR-каса, який вбудований в ПРРО Cashalot.

Щоб почати використовувати цю функцію, необхідно зареєструватись в особистому кабінеті ФОП Monobank та отримати там спеціальний токен. Далі, в налаштуваннях кабінету користувача Cashalot, потрібно активувати функцію еквайрингу від Monobank та виконати відповідні налаштування, після чого, в робочому місці касира, з’явиться можливість приймання платіжних карток від клієнтів за допомогою платіжного сервісу Monobank – QR-каса.

Детальна інструкція з налаштування QR-каси доступна за посиланням.

Як відправляти посилання на зареєстрований чек SMS-повідомленням?

У ПРРО Cashalot, крім можливості надати покупцеві надрукований фіскальний чек, можна передавати посилання на зареєстрований в податковій чек за допомогою SMS-повідомлення або на електронну пошту.

Передати посилання на зареєстрований чек можна і в SMS-повідомлені. У ПРРО Cashalot підтримуються сервіси з надання послуг відправки SMS такі як TurboSms, BSG та SendPulse. Попередньо потрібно зареєструватись в обраному сервісі  розсилки повідомлень та замовити відповідний пакет послуг, після чого виконати налаштування в кабінеті користувача Cashalot.

Деталі ви знайдете в інструкції за цим посиланням.

Як імпортувати довідник номенклатури? Які вимоги до заповнення файлу для імпорту номенклатури?

У ПРРО Cashalot, крім створення карток номенклатурних позицій власноруч, доступна можливість імпорту довідника в форматах xls, xlsx та csv. Для можливості завантаження переліку номенклатурних одиниць із файлів у форматах, що зазначено вище, використовується відповідний шаблон, який можна завантажити в кабінеті користувача або в робочому місці касира в розділі Довідники. Якщо ж для імпорту використовується шаблон, назви колонок якого відрізняються від тих, що присутні в довіднику номенклатури ПРРО Cashalot, передбачено можливість налаштування відповідності полів безпосередньо в момент імпорту.

Докладна інструкція з імпорту номенклатури.

Вимоги щодо заповнення файлу для імпорту номенклатури.