Дуже часто на підприємствах використовуються Windows сервери для забезпечення роботи співробітників. Термінальний сервер з 1С бухгалтерією є практично на кожному підприємстві, де є в штаті кілька бухгалтерів. Для цієї категорії клієнтів ми надаємо  послуги налаштування windows серверів.

Крім сервера терміналів Windows може використовуватися для забезпечення роботи таких служб: Active Directory, VPN сервер, DHCP, інтернет маршрутизатор, HTTP WEB, FTP, SAMBA, WINS, DNS і багато іншого.

З приводу можливості можливості настройки кожного конкретного сервісу рекомендуємо уточнити за телефонами в шапці сайту. Ми виробляємо так само обслуговування налаштованих серверів.

Послуги налаштування і обслуговування WSUS сервера

У складі послуг налаштування серверів Windows, можлива настройка служби централізованого автоматичного оновлення клієнтських операційних систем.

Що таке WSUS і його переваги.

WSUS-сервер – технологія, що дозволяє автоматизувати процес оновлення продуктів Microsoft, що істотно заощаджує робочий час системних адміністраторів компанії за рахунок:

 • автоматичного встановлення кожного нового оновлення відразу на всі робочі станції;
 • здійснює встановлення на все без винятку станції, що в свою чергу робить локальну мережу менш вразливою, а значить, запобігає витоку інформації;
 • всі зусилля системного адміністратора зводяться до спостереження за роботою WSUS-сервера;
 • зниження витрат на використання мережі інтернет, так як оновлення скачується лише один раз, а на інші комп’ютери отримують їх з сервера.

Фахівці здійснюють обслуговування Windows Server і всіх перерахованих вище сервісів для юридичних осіб. Великий досвід роботи і висока кваліфікація дозволять нашим фахівцям якісно здійснювати обслуговування Windows Server і його служб AD, MS Exchange, WSUS заощадивши при цьому кошти для Вашої компанії.

Переваги роботи фахівців Бізнестехнологій:

 • оперативне вирішення поставлених завдань,
 • індивідуальний підхід до кожного замовника,
 • гарантії якості виконаних робіт,
 • великий досвід роботи і висока кваліфікація,
 • комплексний підхід до вирішення завдань замовника,
 • прийнятні ціни на послуги компанії.

Ми будемо раді допомогти Вам у вирішенні нестандартних завдань.

Послуги налаштування і обслуговування Exchange

Разом з послугами налаштування Windows серверів і окремо, може бути виконане налаштування поштового сервера Microsoft Exchange.

Що таке Microsoft Exchange Server і його переваги.

Microsoft Exchange Server – програмний продукт, призначений для обміну повідомленнями та спільної роботи. Цей пакет програмного забезпечення надає можливість контролю над корпоративною поштою, дозволяючи співробітникам підприємства працювати ефективніше. Microsoft Exchange Server дозволяє не тільки працювати з корпоративною поштою, а й бачити список справ (офіційні зустрічі, ділові переговори і т.д.) інших користувачів і керувати ним. Все це можна робити віддалено, коли є гостра необхідність зайти на поштову скриньку, перебуваючи при цьому не в офісі.

Послуги налаштування і обслуговування Active Directory

У складі послуг настройки Windows сервер і окремо виконаємо налаштування Active Directory з виїздом і віддалено.

Що таке Active Directory і що вона дає Вашому підприємству?

Служба Active Directory (служба активного каталогу) – це розподілена база даних, що включає в себе всі об’єкти мережі (комп’ютери, принтери, загальні ресурси та ін.). Active Directory це основа для побудови IT-інфраструктури підприємства, що являє собою єдину точку аутентифікації і авторизації всіх користувачів і додатків в його межах.

Перевагами побудови служби Active Directory є:

Єдина точка аутентифікації. Передбачає можливість задавати рішення для певних груп користувачів ( «Комерційний відділ», «ЗЕД» і т.п.), щоб всі користувачі групи могли отримати доступ до відповідних файлів. Так само це полегшує процес створення і видалення облікових записів (у разі появи / видалення нового робочого місця), з наданням доступу до всіх дозволеним і необхідних ресурсів мережі.

Єдина точка управління політиками. Дозволяє створювати ієрархію комп’ютерів з організаційних підрозділам, і застосовувати до них єдині групові політики. На практиці це означає створення єдиних налаштувань і параметрів безпеки, призначення мережевих принтерів, установку певних програм, визначення параметрів безпеки браузера і так далі. І знову ж таки, новий комп’ютер в мережі автоматично отримає ті налаштування, які притаманні даній групі.

Підвищений рівень інформаційної безпеки. Це досягається за рахунок того, що AD є єдиним захищеним сховищем облікових записів, а використання протоколу Kerberos значно безпечніше ніж NTLM.
Інтеграція з корпоративними додатками і устаткуванням. Служби Active Directory відповідають стандарту LDAP, який підтримується іншими системами, наприклад, поштовими серверами (Exchange Server), проксі-серверами (ISA Server, TMG). На практиці це позбавляє користувача необхідності пам’ятати велику кількість логінів і паролів до додатків. Аутентифікація користувача відбувається в єдиному каталозі Active Directory, тому він має одні й ті ж облікові дані у всіх додатках.

Єдине сховище конфігурації додатків. Деякі додатки, такі як Exchange Server, зберігають свою конфігурацію в Active Directorу, що є вигідним з точки зору гнучкості і надійності.

Послуги налаштування і обслуговування FTP сервера

У складі послуг настройки Windows сервера може бути налаштована служба файлового сервера і FTP з виїздом і віддалено.

FTP – це протокол передачі даних c комп’ютера користувача на сервер, з сайту на жорсткий диск або між серверами. Він з’явився задовго до HTTP. Користувачі можуть аутентифицироваться і виконувати потрібні дії анонімно, чи є ця функція передбачена. Сьогодні існують спеціалізовані програми для передачі даних по протоколу FTP і програми для веб-розробки з вбудованою функцією обміну даними.

Навіщо потрібен FTP?

З його допомогою можна копіювати файли з комп’ютера на сервер і з сервера на комп’ютер. Одна з переваг використання FTP – це одночасне завантаження безлічі документів. Деякі програми дають можливість редагувати файли прямо на хостингу. Стандартне вікно клієнта поділено на дві частини:

 • в першому відображається все, що завантажено на сервер;
 • у другому – все, що знаходиться на комп’ютері.

Крім цих, використовуються допоміжні вікна. Користувач виділяє документ, який хоче помістити на сервер, і переносить його. Перед цим він іноді повинен авторизуватися. Дані наводяться в форматі:  vash@email.com + пароль.

У деяких браузерів вже вбудовані FTP клієнти. Також існують спеціальні компоненти і плагіни для сайтів, які вміють працювати з FTP.

Послуги налаштування віддаленого робочого стола

Якщо у вас є готовий сервер Windows з включеною службою віддаленого робочого столу, то ми можемо допомогти налаштувати RDP. Можемо також провести настройку сервера або комп’ютера для підключення до нього по протоколу віддаленого робочого столу.

Для використання RDP при спільному доступі до 1C бухгалтерії рекомендується використовувати операційні системи: Windows 2012R2.

Настійно рекомендується також встановити додатковий жорсткий диск для архівів баз 1С і призначених для користувача файлів.

Налаштування віддаленого робочого столу ми можемо зробити з виїздом і віддалено, через віддалене адміністрування.

Послуги налаштування VPN сервера і клієнтів

Надамо послуги настройки VPN серверів і клієнтів віддалено і з виїздом для компаній та ВП які хочуть віддалено працювати з мережами і серверами.

Останнім часом компанії переводять співробітників на віддалену роботу, що дозволяє їм економити на заробітній платі. Зараз настали часи, коли багато співробітників компаній можуть не приходити в офіс на своє робоче місце, а працювати з дому використовуючи месенджери, електронну пошту, програми віддаленого доступу до робочих столів і мобільний зв’язок.

Як багато хто вже зрозуміли залишати сервер з включеним RDP протоколом і публікувати його в інтернеті на стандартному порту, вкрай ризикована затія дуже часто призводить до його зашифровки зловмисниками. Найчастіше уникнути злому дозволяє зміна зовнішнього TCP порту, хоча і не є панацеєю, але забезпечує набагато більшу надійність. Самою ж надійним захистом є використання VPN для доступу до термінального сервера.

Ми можемо організувати VPN сервер за допомогою:

 • Windows Server 2008/2012/2016/2019
 • MikroTik Router OS

Налаштувати VPN клієнта PPtP і L2TP на:

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10
 • MikroTik Router OS

Можливе також налаштування клієнтів VPN провайдерів якщо ви дбаєте про свою анонімність в інтернеті.

Позначки:,

Також рекомендуємо: