Іноді необхідно використовувати специфічне програмне забезпечення для Windows на комп’ютерах Apple. Часто запуск його з під еммуляторов середовища Windows і з віртуальних машин не зручний або не дозволяє задіяти апаратне забезпечення на повну потужність. Саме для цієї групи користувачів ми пропонуємо встановити Windows поруч з Mac OS X.

Послуги встановлення Windows на Mac  виявляються з виїздом в день замовлення. Ми можемо встановити Windows на iMac, Mac Pro, Mac mini, MacBook, MacBook Air, MacBook Pro у вас вдома і в офісі.

Ми виконуємо два типи встановлення: через завантажувач BootCamp і за допомогою програми Parallels Desktop. Обидва варіанти хороші по своєму. Установка через BootCamp дозволяє отримати максимально швидку систему з прямим доступом до апаратних ресурсів. Установка через Parallels Desktop дозволить вам прозоро працювати з програмами Windows з середовища Mac OS X.

Додатково можливе підключення комп’ютерів до мережі інтернет за технологією Wi-Fi і організація резервного копіювання на Time Capsule. Також фахівці можуть налаштувати Wi-Fi маршрутизатори Apple Extreame, опублікувати мережеві сервіси в інтернеті і встановити додаткове програмне забезпечення на комп’ютер.

Позначки:

Також рекомендуємо: