Іноді необхідно використовувати специфічне програмне забезпечення для Windows на комп’ютерах Apple. Часто запуск його з під еммуляторов середовища Windows і з віртуальних машин не зручний або не дозволяє задіяти апаратне забезпечення на повну потужність. Саме для цієї групи користувачів ми пропонуємо встановити Windows поруч з Mac OS X.

Послуги встановлення Windows на Mac  виявляються з виїздом в день замовлення. Ми можемо встановити Windows на iMac, Mac Pro, Mac mini, MacBook, MacBook Air, MacBook Pro у вас вдома і в офісі.

Ми виконуємо два типи встановлення: через завантажувач BootCamp і за допомогою програми Parallels Desktop. Обидва варіанти хороші по своєму. Установка через BootCamp дозволяє отримати максимально швидку систему з прямим доступом до апаратних ресурсів. Установка через Parallels Desktop дозволить вам прозоро працювати з програмами Windows з середовища Mac OS X.

Додатково можливе підключення комп’ютерів до мережі інтернет за технологією Wi-Fi і організація резервного копіювання на Time Capsule. Також фахівці можуть налаштувати Wi-Fi маршрутизатори Apple Extreame, опублікувати мережеві сервіси в інтернеті і встановити додаткове програмне забезпечення на комп’ютер.

Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Перенесення шафи

  Виконаємо перенесення мережевого обладнання, патчпанелі і комутаційних шаф з виїздом.

 • Блок живлення

  Надамо послуги перевірки відповідності напруг ATX блоків живлення з виїздом.

 • D-Link

  Надамо послуги налаштування мережевого обладнання D-Link c виїздом і віддалено. Вирішимо основні завдання користувачів і системного адміністратора малої мережі.

 • Обтиск розеток

  У складі послуг монтажу локальної обчислювальної мережі і окремо виконаємо кримперування конекторів і розеток RJ45.

 • Windows

  Для початківців користувачів Windows і Mac ми пропонуємо послуги перевстановлення та налаштування популярного програмного забезпечення з виїздом і віддалено.