Для початківців користувачів Windows і Mac ми пропонуємо послуги перевстановлення та налаштування популярного програмного забезпечення з виїздом і віддалено.

В рамках послуги установки і настройки програм з виїздом на  MAC і ПК, фахівці встановлять на Ваш комп’ютер не тільки операційну систему, а й додаткові додатки.

Для ефективної роботи на комп’ютері, необхідна наявність операційної системи і основних програм, а так само важливо організувати їх безперебійну і коректну роботу. Найчастіше також необхідно налаштувати програми, необхідні для роботи співробітників підприємства і забезпечити їх сумісність з іншими програмними продуктами.

Для того, що б почати роботу на комп’ютері, необхідна основа – операційна система, встановлення якої, особливо для не “просунутих» користувачів, слід довірити фахівцям. Це дозволить максимально швидко привести комп’ютер в робочий стан, уникнувши при цьому помилок. Наші фахівці допоможуть Вам  перевстановити операційну систему :  Windows і  macOS X .

В рамках послуги, фахівці встановлять на Ваш комп’ютер не тільки операційну систему, а й додаткові програми: пакет офісних програм  Libre , антивірусну програму  Avast , аудіо та відеоплеєри  K-lite , архіватор  7-zip , браузери:  Opera ,  Chrome ,  Edge , необхідні для користування мережею інтернет, графічний редактор  Gimp , програму роботи з поштою  Mozilla Thunderbird, І інші програми для Вашого комфортного використання. При цьому важливим нюансом є те, що фахівці встановлюють тільки безкоштовне програмне забезпечення, що вже є гарантією юридичної чистоти ПО комп’ютера. Фахівці компанії реалізують наступні кроки в рамках послуг перевстановлення та налаштування програм:

  1. Виїзд фахівця, з’ясування побажань замовника, постановка задачі.
  2. Встановлення і налаштування програмного забезпечення, базове тестування.
  3. Консультування замовника з питань користування програмним забезпеченням.

Які переваги ви отримуєте, звернувшись за послугами установки і настройки програм до фахівців?

  • Гарантії якості виконаних робіт та майбутнього функціонування програмного забезпечення.
  • Великий досвід фахівців в даній сфері, а так само можливість  встановити ліцензійну версію Windows  дозволяє якісно виконувати установку і настройку.
  • Допомога в підборі оптимального комплексу програм, необхідних для ефективної роботи на комп’ютері, уникаючи при цьому, «засмічення» непотрібними і невживаних софтом.
  • Надання консультаційної допомоги користувачам щодо можливостей і нюансів роботи з окремими додатками.
  • Гарантії комфортної і безперебійної роботи Вашого комп’ютера.
  • Оперативне вирішення поставленого завдання.
Позначки:,

Також рекомендуємо: