Для початківців користувачів Windows і Mac ми пропонуємо послуги перевстановлення та налаштування популярного програмного забезпечення з виїздом і віддалено.

В рамках послуги установки і настройки програм з виїздом на  MAC і ПК, фахівці встановлять на Ваш комп’ютер не тільки операційну систему, а й додаткові додатки.

Для ефективної роботи на комп’ютері, необхідна наявність операційної системи і основних програм, а так само важливо організувати їх безперебійну і коректну роботу. Найчастіше також необхідно налаштувати програми, необхідні для роботи співробітників підприємства і забезпечити їх сумісність з іншими програмними продуктами.

Для того, що б почати роботу на комп’ютері, необхідна основа – операційна система, встановлення якої, особливо для не “просунутих» користувачів, слід довірити фахівцям. Це дозволить максимально швидко привести комп’ютер в робочий стан, уникнувши при цьому помилок. Наші фахівці допоможуть Вам  перевстановити операційну систему :  Windows і  macOS X .

В рамках послуги, фахівці встановлять на Ваш комп’ютер не тільки операційну систему, а й додаткові програми: пакет офісних програм  Libre , антивірусну програму  Avast , аудіо та відеоплеєри  K-lite , архіватор  7-zip , браузери:  Opera ,  Chrome ,  Edge , необхідні для користування мережею інтернет, графічний редактор  Gimp , програму роботи з поштою  Mozilla Thunderbird, І інші програми для Вашого комфортного використання. При цьому важливим нюансом є те, що фахівці встановлюють тільки безкоштовне програмне забезпечення, що вже є гарантією юридичної чистоти ПО комп’ютера. Фахівці компанії реалізують наступні кроки в рамках послуг перевстановлення та налаштування програм:

 1. Виїзд фахівця, з’ясування побажань замовника, постановка задачі.
 2. Встановлення і налаштування програмного забезпечення, базове тестування.
 3. Консультування замовника з питань користування програмним забезпеченням.

Які переваги ви отримуєте, звернувшись за послугами установки і настройки програм до фахівців?

 • Гарантії якості виконаних робіт та майбутнього функціонування програмного забезпечення.
 • Великий досвід фахівців в даній сфері, а так само можливість  встановити ліцензійну версію Windows  дозволяє якісно виконувати установку і настройку.
 • Допомога в підборі оптимального комплексу програм, необхідних для ефективної роботи на комп’ютері, уникаючи при цьому, «засмічення» непотрібними і невживаних софтом.
 • Надання консультаційної допомоги користувачам щодо можливостей і нюансів роботи з окремими додатками.
 • Гарантії комфортної і безперебійної роботи Вашого комп’ютера.
 • Оперативне вирішення поставленого завдання.
Позначки:,

Також рекомендуємо:

 • Доопрацювання сайтів

  Надамо послуги доопрацювання і наповнення контентом сайтів на CMS (WordPress, Opencart і ін.). Підтримаємо сайти, зроблені іншим розробником.

 • Keenetic

  Надамо послуги налаштування роутерів Zuxel Keenetic з виїздом і віддалено. Вирішимо базові завдання користувача і системного адміністратора малої мережі.

 • Чищення від пилу

  Надамо послуги чищення комп'ютерів від пилу з виїздом в офіс. Очистимо блоки живлення і радіатори CPU.

 • Скидання паролю

  Відновлення паролів в операційній системі Windows можливо здійснити, якщо він був забутий або поставлений іншим користувачем. Якщо співробітник звільнився з компанії і залишив після себе такий комп'ютер це не проблема. Пароль можна скинути без переустановлення операційної системи.

 • Mikro Tik

  Повноцінне використання маршрутизатора MikroTik досягається тільки в результаті його грамотної настройки. Недосвідчений фахівець може дуже довго провозитися з маршрутизатором, так і не змусивши його заробити.