Ubuntu ([ʊbʊntuː]; від зулу ubuntu – людяність; «Убунту») – операційна система, заснована на Debian GNU / Linux. Основним розробником і спонсором є компанія Canonical. В даний час проект активно розвивається і підтримується вільним спільнотою.

За твердженнями Canonical, Ubuntu використовується приблизно 20 мільйонами користувачів. Він є 1-м в списку найбільш популярних дистрибутивів Linux для веб-серверів. За кількістю користувачів, які відвідали сайт DistroWatch.com (на 2017 рік), займає 4-е місце.

Пропонуємо  послуги установки Ubuntu Linux .

Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Xiaomi

  Надамо послуги налаштування роутерів Xiaomi на китайській мові з виїздом в офіс і додому.

 • Windows

  Послуги  відновлення операційної системи  Windows користуються зростаючим попитом з-за численних помилок в програмному забезпеченні написаному для неї. Часто нова встановлена програма або невмілі дії користувача виводять систему з ладу.

 • D-Link

  Надамо послуги налаштування мережевого обладнання D-Link c виїздом і віддалено. Вирішимо основні завдання користувачів і системного адміністратора малої мережі.

 • Техпідтримка

  Такі слова, стосовно до комп'ютера, як «гальмує», «лагає», «глючить» і «зависає» міцно увійшли в наше життя. Кожен знає зміст цих слів, але не кожен може правильно розібратися в причинах такої поведінки комп'ютерної техніки. Як правило, простий користувач в подібних ситуаціях навіть не намагається провести відновлення, а відразу вдається до перевстановлення операційної системи і програм.

 • Huawei

  Надамо послуги налаштування модемів Huawei з виїздом і віддалено.