Надамо послуги додавання оперативної пам’яті (RAM, ОЗП) в ноутбуки і комп’ютери з виїздом.

Додаємо DDR / DDR2 / DDR3 / DDR3L / DDR4. Якщо не вистачає слотів для установки потрібного обсягу – вашу пам’ять викуповуємо з заміною на модулі більшого обсягу.

Також рекомендуємо:

 • Монтаж СКС

  Надамо послуги монтажу СКС. Ціна на монтаж СКС і ЛОМ .

 • Налаштування програм

  Надаємо послуги по віддаленоиу налаштуванню популярного програмного забезпечення для користувачів ПК і МАК. Без виїзду по місту наші послуги вам обійдуться значно дешевше.

 • Заміна БЖ

  Не вмикається комп'ютер? Чи не видає ніяких звуків при натисканні на кнопку включення? Замінимо ATX блок живлення комп'ютера, що вийшов з ладу, з виїздом.

 • TP-Link

  Надамо послуги налаштування роутерів TP-Link з виїздом і віддалено. Вирішимо основні завдання користувача і системного адміністратора малої мережі.

 • Сервіс у офісі

  Ми пропонуємо найширший спектр послуг, пов'язаний з налаштуванням і ремонтом комп'ютера. Гарантовано досвідчені і грамотні фахівці допоможуть вирішити виниклі проблеми і зробити роботу комп'ютерної техніки стабільною і передбачуваною. Вам не потрібно самим їхати в сервіс, зателефонуйте, опишіть проблему і наш співробітник приїде до Вас додому або в офіс. Бізнестехнології комп'ютерне обслуговування вищої якості.