Опублікував: admin, дата публікації: 11 Грудня, 2020

На початку тижня Nvidia випустила пакет Game Ready драйверів GeForce 445.78 WHQL, приурочений до релізу VR-шутера Half-Life: Alyx. На офіційному сайті «зелених» вже доступний більш свіжий випуск GeForce 445.78 з відміткою Hotfix. Його рекомендується встановити тим, хто використовує функцію Image Sharpening, що відповідає за підвищення різкості зображення.

Список проблем, вирішених в драйвері GeForce 445.78 Hotfix, містить всього один пункт:

– деякі ігри, що використовують DirectX 11, можуть не запуститися, якщо в Панелі управління Nvidia активована функція Image Sharpening.

В іншому свіжий набір повністю ідентичний Game Ready пакету GeForce 445.78 WHQL і містить ті ж ігрові оптимізації. Звертаємо увагу, що він доступний тільки для 64-розрядних версій Windows 10.

Позначки:

Інші матеріали з нашого сайту:

 • AMD вважає, що час монолітних кристалів пройшов безповоротно

  На квартальній звітній конференції керівники AMD і Xilinx не тільки обсипали один одного компліментами і передчували гідний синергетичний ефект від об'єднання компаній, але і відзначали схожість в технологічній і корпоративній культурі. Обидві використовують багатокристальні компонування і високошвидкісні інтерфейси передачі даних, обидві є клієнтами TSMC.

 • Сюрприз для WhatsApp в Windows 10. Повідомлення тепер можуть зникати автоматично

  У мобільній версії підтримка самознищується повідомлень з'явилася трохи раніше. Команда популярного месенджера WhatsApp випустила невелике, але важливе оновлення WhatsApp Desktop для Windows 10.

 • Компанія Adobe остаточно припиняє підтримку Flash Player 31 грудня 2020

  31 грудня 2020 компанія Adobe остаточно припиняє підтримку Flash Player. Починаючи з цього моменту життєвий цикл продукту завершено (EOL), нові версії або оновлення випускатися більше не будуть. У цій статті ми розглянемо, що потрібно знати адміністратору Windows про закінчення підтримки Flash Player.

 • Apple оголосила дату ще однієї презентації

  Американська копорація  Apple оголосила дату проведення третьої за осінь 2020 року презентації. Про це повідомляє Кореспондент. Головною подією презентації Apple повинні стати ноутбуки на основі принципово нового процесора.

 • Сторіс з Instagram можна буде дивитися в додатку Facebook

  Кордон між платформами Instagram і Facebook продовжує поступово розмиватися. За повідомленнями джерел мережі, розробники приступили до тестування нової функції, яка дозволить користувачам переглядати Сторіс (Stories) з Instagram в основному додатку соціальної мережі Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *