Все більшої популярності набирають мережеві сховища даних – NAS. Їх вже починають встановлювати не тільки в офісах але і вдома. Не всі розуміють як налаштувати дисковий мережеве сховище для файлів і спільної його роботи з неколько комп’ютерами.

Більшість NAS дозволяють працювати з ними віддалено в режимі реального часу по протоколу SMB. Також можна налаштувати доступ до мережевого храніщу з телефонів і планшетів. Просунуті NAS підтримує протоколи: HTTP, HTTPS, FTP, AFP, NFS, Photo Station + Audio Station, DLNA / UPnP. Можуть хостити прості сайти, виступати в ролі медіасерверів. Якщо у вас виникає необхідність опублікувати ваш NAS в інтернеті і забезпечити до нього доступ з телефонів, планшетів і комп’ютерів рекомендуємо скористатися послугами настройки мережевих сховищ з виїздом.

Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Mikro Tik для офісу

  Надамо послуги налаштування Mikro Tik для будь-якого провайдера з виїздом і віддалено.

 • Електрика

  Досвідчені фахівці виконають монтаж електро- та слабкострумових мереж у вашому будинку, що будується, квартирі, офісі, виробництві з виїздом.

 • Відновлення інформації

  Hаши фахівці зможуть допомогти Вам відновити інформацію з виїздом і віддалено. Досвідчені співробітники нашої компанії допоможуть повернути важливі дані, дотримуючись конфіденційності і ваші інтереси.

 • Mint

  Надамо послуги установки Linux Mint на персональні комп'ютери з виїздом.

 • Встановлення Wi-Fi

  Все більш затребуваними є послуги встановлення та розширення Wi-Fi. У кафе і ресторанах Wi-Fi встановлюють в маркетингових цілях. В офісах для роботи з ноутбуками, принтерами та мобільними телефонами.