Надамо послуги установки Linux Mint на персональні комп’ютери з виїздом.

Linux Mint (від англ. mint – «м’ята») – розвивається спільнотою безкоштовний дистрибутив Linux, заснований на Ubuntu і Debian. Мета проекту – надати користувачеві «сучасну, елегантну і зручну операційну систему, яка одночасно є потужною і простий у використанні». Linux Mint надає повну підтримку різноманітних форматів мультимедіа, включає в себе деякі пропрієтарні програми і поставляється в комплекті з великим набором додатків з відкритим вихідним кодом. Засновник проекту – Клемент Лефевр, в розвитку також активно беруть участь команда розробників (Mint Linux Team) і співтовариство користувачів.

Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Asus

  Надамо послуги налаштування роутерів ASUS c виїздом і віддалено. Вирішимо базові завдання користувача і системного адміністратора.

 • Налаштування програм

  Надаємо послуги по віддаленоиу налаштуванню популярного програмного забезпечення для користувачів ПК і МАК. Без виїзду по місту наші послуги вам обійдуться значно дешевше.

 • TP-Link

  Надамо послуги налаштування роутерів TP-Link з виїздом і віддалено. Вирішимо основні завдання користувача і системного адміністратора малої мережі.

 • Блок живлення

  Надамо послуги перевірки відповідності напруг ATX блоків живлення з виїздом.

 • NAS

  Все більшої популярності набирають мережеві сховища даних - NAS. Їх вже починають встановлювати не тільки в офісах але і вдома. Не всі розуміють як налаштувати дисковий мережеве сховище для файлів і спільної його роботи з неколько комп'ютерами.