Надамо послуги установки Linux Mint на персональні комп’ютери з виїздом.

Linux Mint (від англ. mint – «м’ята») – розвивається спільнотою безкоштовний дистрибутив Linux, заснований на Ubuntu і Debian. Мета проекту – надати користувачеві «сучасну, елегантну і зручну операційну систему, яка одночасно є потужною і простий у використанні». Linux Mint надає повну підтримку різноманітних форматів мультимедіа, включає в себе деякі пропрієтарні програми і поставляється в комплекті з великим набором додатків з відкритим вихідним кодом. Засновник проекту – Клемент Лефевр, в розвитку також активно беруть участь команда розробників (Mint Linux Team) і співтовариство користувачів.

Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Ubiquiti

  Надамо послуги налаштування Ubiquiti AirOS для роботи в малих мережах приватних компаній і фізичних осіб. Виїдемо або надамо допомогу віддалено.

 • Debian

  Надамо послуги установки Debian Linux з виїздом.

 • Налаштування компʼютерів

  Сьогодні неможливо собі уявити роботу офісу без комп'ютера, комп'ютерна техніка є майже в кожному будинку: стаціонарні комп'ютери, ноутбуки, принтери, сканери і так далі. На жаль, в роботі комп'ютерної техніки часто трапляються збої, усунути які не завжди під силу навіть досвідченому користувачеві.

 • SSD

  Надамо послуги модернізації комп'ютера встановленням додаткового SSD для операційної системи з виїздом.

 • macOS X

  Послуги встановлення програм для macOS традиційно користуються попитом у початківців користувачів цієї операційної системи. У більшості серйозних компаній є аналоги програм для Mac OS X. Є аналоги Microsoft Office для користувачів Apple - Libre Office.