Віддалене налаштування MikroTik

Повноцінне використання маршрутизатора MikroTik досягається тільки в результаті його грамотної настройки. Недосвідчений фахівець може дуже довго провозитися з маршрутизатором, так і не змусивши його заробити.

Довіривши налаштування нам, Ви зможете швидко оцінити всі його переваги. Послуги настройки MikroTik допоможуть вам заощадити час і гроші.

Віддалене налаштування MikroTik проводиться за допомогою ліцензійної програми віддаленого адміністрування Ammy Admin v3.9, яку ви можете завантажити  тут. Також можна використовувати  Supremo   або  AeroAdmin. Для користувачів macOS існують альтернави у вигляді:  AnyDesk  і  Teamveawer. З вашого боку покупка ліцензій на ці програмні рішення не обов’язкова.

Віддалене налаштування MikroTik вам необхідно виконати базову конфігурацію або вивести комп’ютер в інтернет через інший роутер. Найпростіший спосіб, це вивести комп’ютер в інтернет через Wi-Fi точку доступу мобільного телефону, а дротову мережеву карту з’єднати з Ethernet портом MikroTik. Іноді треба прописати на дротовому інтерфейсі статичний IP виду 192.168.88.XX маску 255.255.255.0 а шлюз залишити порожнім .

Перевагами маршрутизаторів MikroTik є можливість оперативної організації роботи професійного рівня, з високим рівнем продуктивності, широким функціоналом і широкими можливостями роботи з системою і все це при скромних витратах.

Маршрутизатор MikroTik так само забезпечує користувачам перевага за рахунок інтеграції додатків, адже багатьом сучасним підприємствам необхідно, щоб їх мережі могли підтримувати всі види мультимедійних даних, нові бездротові і провідні пристрої. При цьому є вбудовані засоби безпеки, а досягнута мобільність працівників підприємства дозволяє оптимізувати і прискорити процес прийняття рішень, домогтися синхронної роботи персоналу незалежно від його місця розташування.

Наступна перевага створення повноцінної системи безпеки мережі і даних, висока якість передачі даних, підвищення продуктивності, Ваша організація, незалежно від її розміру, зможе отримати швидкий і безпечний доступ до необхідних додатків. Використання маршрутизаторів, надає підприємствам переваги у вигляді низької сукупної вартості використання, максимально коротких термінів окупності.

Чому варто звернутися до нас для установки та налаштування MikroTik?

Установка і настройка MikroTik є цілий комплекс складних дій, які зможе здійснити лише професіонал. Налаштувати MikroTik своїми силами не так-то просто. Самостійно налаштовуючи маршрутизатор, Ви не зможете реалізувати всі його можливості, в результаті, здійснивши, нехай і незначні капіталовкладення, оптимізації деяких бізнес-процесів Ви так і не досягнете.

За додатковою інформацією з питань надання послуг налаштування MikroTik зв’яжіться з нами. Ціни на настройку роутерів MikroTik можна подивитися  тут.

Збір інформації про трафік з роутерів MikroTik

Надамо послуги збору інформації про трафік користувачів проходить через вашу мережу в інтернет.

У вас є бажання переглядати статистику використання інтернету співробітниками. Скільки і хто качає? Чи не зловживає робочим часом на перегляд відео на YouTube?

У вас гальмує інтернет і треба з’ясувати хто створює такий трафік? Можливо вірус …. Хочете дізнатися на якому комп’ютері?

Разове підключення одного роутера до нашого сервера коштує всього …. Це вартість робіт з підключення. Користуватися нашим сервісом коштує … в рік.

Створимо вам обліковий запис на нашому сервері.

Підтримуємо маршрутизатори MikroTik.

Позначки:,

Також рекомендуємо: