Опублікував: admin, дата публікації: 1 Грудня, 2020

Версія Release to Manufacturers (RTM) повинна вийти протягом декількох тижнів. Компанія Microsoft не має обіцяє випустити Windows 11 в найближчі кілька років, замість цього на настільних комп’ютерах і ноутбуках і раніше буде використовуватися постійно доопрацьовувана Windows 10. Але бюджетні ноутбуки, це зовсім інша історія: для них Microsoft готує спеціальну версію Windows 10 – Windows 10X. За даними джерела, ця операційна система вже дуже скоро (протягом декількох тижнів) вийде в версії RTM (Release to Manufacturers) для партнерів-виробників ПК.

 Windows 10X не пропонуватиме як самостійний продукт – її будуть встановлювати на малопотужні ноутбуки, які повинні виступити альтернативою дешевим ноутбуків під управлінням Chrome OS. Microsoft однозначно регламентувала цей момент, але ніщо не може перешкодити користувачам зробити дистрибутив самостійно і встановлювати його на інші ПК.

Windows 10X виявиться полегшеним варіантом стандартної і всім відомої Windows 10 – зі спрощеним меню Пуск (воно втратить плиток і стане схожим на класичний Пуск колишніх версій Windows), вікнами з закругленими кутами, уніфікованими драйверами і без підтримки додатків Win32 на початковому етапі. Втім, потім ситуація з Win32 навряд чи стане краще – поки йдеться про підтримку «найбільш популярних» додатків через хмарний сервіс «Cloud PC», інтегрований з Office 365. Обіцяна оптимізація Windows 10X для мобільних комп’ютерів з невеликим об’ємом оперативної пам’яті – 4 ГБ, однак в продаж на початковому етапі надійдуть дорожчі моделі з великим об’ємом ОЗУ. Станеться це навесні 2021 року.

Позначки:

Інші матеріали з нашого сайту:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *