Послуги встановлення програм для macOS традиційно користуються попитом у початківців користувачів цієї операційної системи. У більшості серйозних компаній є аналоги програм для Mac OS X. Є аналоги Microsoft Office для користувачів Apple – Libre Office.

Аналогом Adobe PhotoShop може служити Gimp. Ті хто раніше багато працював з Windows і іншими операційними системами розберуться з ходу. Ті хто використовує комп’ютер для роботи і розваг, і не є техногіков можуть не все розуміти в Mac OS X. Саме для категорії початківців користувачів ми і пропонуємо установку, настройку програм і навчання роботі в операційній системі Apple.

Позначки:,

Також рекомендуємо:

 • Keenetic

  Надамо послуги налаштування роутерів Zuxel Keenetic з виїздом і віддалено. Вирішимо базові завдання користувача і системного адміністратора малої мережі.

 • Ubiquiti

  Надамо послуги налаштування Ubiquiti AirOS для роботи в малих мережах приватних компаній і фізичних осіб. Виїдемо або надамо допомогу віддалено.

 • Mikro Tik для дома

 • Перенесення шафи

  Виконаємо перенесення мережевого обладнання, патчпанелі і комутаційних шаф з виїздом.

 • Електрика

  Досвідчені фахівці виконають монтаж електро- та слабкострумових мереж у вашому будинку, що будується, квартирі, офісі, виробництві з виїздом.