Послуги встановлення програм для macOS традиційно користуються попитом у початківців користувачів цієї операційної системи. У більшості серйозних компаній є аналоги програм для Mac OS X. Є аналоги Microsoft Office для користувачів Apple – Libre Office.

Аналогом Adobe PhotoShop може служити Gimp. Ті хто раніше багато працював з Windows і іншими операційними системами розберуться з ходу. Ті хто використовує комп’ютер для роботи і розваг, і не є техногіков можуть не все розуміти в Mac OS X. Саме для категорії початківців користувачів ми і пропонуємо установку, настройку програм і навчання роботі в операційній системі Apple.

Позначки:,

Також рекомендуємо:

 • Ubuntu

  Ubuntu ([ʊbʊntuː]; від зулу ubuntu - людяність; «Убунту») - операційна система, заснована на Debian GNU / Linux. Основним розробником і спонсором є компанія Canonical. В даний час проект активно розвивається і підтримується вільним спільнотою.

 • Перенесення шафи

  Виконаємо перенесення мережевого обладнання, патчпанелі і комутаційних шаф з виїздом.

 • Хостингові послуги

  Основне завдання технічної підтримки сайту забезпечення його успішного, безперебійного функціонування в інтернеті. Це можливо, тільки після розміщення файлів сайту на відповідному сервері. То - є, грубо кажучи, розміщення сайту на потужному комп'ютері, підключеному до інтернету цілодобово.

 • Xiaomi

  Надамо послуги налаштування роутерів Xiaomi на китайській мові з виїздом в офіс і додому.

 • Ремонт роз’ємів

  Зробимо відновлення зламаних роз'ємів на материнських платах, відкритих і навіть на нестандартному обладнанні.