Надамо послуги налаштування відеоспостереження через IP камеру для малого офісу або квартири. Опублікуємо ваш відеореєстратор або IP камеру в інтернеті якщо ви поміняли інтернет провайдера.

Завдяки сучасним технологіям тепер можна значно підвищити рівень безпеки, купивши IP камеру і замовивши налаштування віддаленого спостереження.

Всі роботи по налаштуванню і монтажу пристроїв відеоспостереження виконуються досвідченими майстрами, головною прерогативою роботи яких є безперебійна робота обладнання та забезпечення повноцінного захисту у Вашому житті, майна і приміщення.

PS

 • Логіни паролі і IP адреси для управління відеорегістратом треба надати обов’язково через не бажаності його скидання на заводські настройки;
 • Поодинокі IP камери можуть бути скинуті на заводські настройки і тому для налаштування від користувача нічого не потрібно.
Позначки:,

Також рекомендуємо:

 • CPU

  Надамо послуги з модернізації старих офісних комп'ютерів заміною процесора (CPU) з виїздом.

 • Кримперування RJ45

  У складі послуг монтажу локальної мережі і окремо, можемо закримперувати конектори RJ45 і обтиснути розетки для підключення мережевого обладнання або комп'ютера. Виїдемо на монтажні роботи у вашій квартирі або офісі.

 • Обладнання

  Налаштуємо мережеве обладнання основних SOHO вендорів: MikroTik, TP-Link, D-Link, Cisco, ASUS, ZuXEL, Xiaomi, Ubiquiti, Tenda і мережі з його використанням. Виїдемо в офіс або складське приміщення.

 • macOS

  Ми також надаємо послуги з відновлення операційної системи macOS X, що впала, або повне перевстановлення системи зі збереженням усіх призначених для користувача даних. Не потрібно везти комп'ютер до нас, майстер може виїхати до вас додому або в офіс у зручний час.

 • macOS X

  Послуги встановлення програм для macOS традиційно користуються попитом у початківців користувачів цієї операційної системи. У більшості серйозних компаній є аналоги програм для Mac OS X. Є аналоги Microsoft Office для користувачів Apple - Libre Office.