Надамо послуги налаштування відеоспостереження через IP камеру для малого офісу або квартири. Опублікуємо ваш відеореєстратор або IP камеру в інтернеті якщо ви поміняли інтернет провайдера.

Завдяки сучасним технологіям тепер можна значно підвищити рівень безпеки, купивши IP камеру і замовивши налаштування віддаленого спостереження.

Всі роботи по налаштуванню і монтажу пристроїв відеоспостереження виконуються досвідченими майстрами, головною прерогативою роботи яких є безперебійна робота обладнання та забезпечення повноцінного захисту у Вашому житті, майна і приміщення.

PS

 • Логіни паролі і IP адреси для управління відеорегістратом треба надати обов’язково через не бажаності його скидання на заводські настройки;
 • Поодинокі IP камери можуть бути скинуті на заводські настройки і тому для налаштування від користувача нічого не потрібно.
Позначки:,

Також рекомендуємо:

 • Кримперування RJ45

  У складі послуг монтажу локальної мережі і окремо, можемо закримперувати конектори RJ45 і обтиснути розетки для підключення мережевого обладнання або комп'ютера. Виїдемо на монтажні роботи у вашій квартирі або офісі.

 • Встановлення Wi-Fi

  Все більш затребуваними є послуги встановлення та розширення Wi-Fi. У кафе і ресторанах Wi-Fi встановлюють в маркетингових цілях. В офісах для роботи з ноутбуками, принтерами та мобільними телефонами.

 • D-Link

  Надамо послуги налаштування мережевого обладнання D-Link c виїздом і віддалено. Вирішимо основні завдання користувачів і системного адміністратора малої мережі.

 • Windows

  Послуги  відновлення операційної системи  Windows користуються зростаючим попитом з-за численних помилок в програмному забезпеченні написаному для неї. Часто нова встановлена програма або невмілі дії користувача виводять систему з ладу.

 • Windows

  Дуже часто на підприємствах використовуються Windows сервери для забезпечення роботи співробітників. Термінальний сервер з 1С бухгалтерією є практично на кожному підприємстві, де є в штаті кілька бухгалтерів. Для цієї категорії клієнтів ми надаємо  послуги налаштування windows серверів.