Опублікував: admin, дата публікації: 11 Грудня, 2020

Майже через чотири місяці після анонсу. У свіжій версії браузера Google Chrome нова функція угруповання вкладок стала активована за замовчуванням для всіх користувачів.

 Компанія Google анонсувала її в травні з випуском стабільної версії Chrome 83 для десктопів. Тоді було оголошено, що функція тільки почала поширюватися, буде впроваджується поступово і може з’явитися не відразу і не у всіх. У новій версії Chrome 85.0.4183.102 вона, нарешті, включена у всіх користувачів браузера в версії для комп’ютерів.

Позначки:,

Інші матеріали з нашого сайту:

 • Nvidia пропонує завантажити драйвер GeForce 445.78 Hotfix

  На початку тижня Nvidia випустила пакет Game Ready драйверів GeForce 445.78 WHQL, приурочений до релізу VR-шутера Half-Life: Alyx. На офіційному сайті «зелених» вже доступний більш свіжий випуск GeForce 445.78 з відміткою Hotfix. Його рекомендується встановити тим, хто використовує функцію Image Sharpening, що відповідає за підвищення різкості зображення.

 • Microsoft за крок від випуску абсолютно нової Windows 10 – оптимізованої для малопотужних комп’ютерів і c новим меню Пуск

  Версія Release to Manufacturers (RTM) повинна вийти протягом декількох тижнів. Компанія Microsoft не має обіцяє випустити Windows 11 в найближчі кілька років, замість цього на настільних комп'ютерах і ноутбуках і раніше буде використовуватися постійно доопрацьовувана Windows 10. Але бюджетні ноутбуки, це зовсім інша історія: для них Microsoft готує спеціальну версію Windows 10 - Windows 10X. За даними джерела, ця операційна система вже дуже скоро (протягом декількох тижнів) вийде в версії RTM (Release to Manufacturers) для партнерів-виробників ПК.

 • До 2023 року Intel дійсно задумається про випуск центральних процесорів на стороні

  Строго кажучи, стенограма виступу генерального директора Intel Роберта Суон (Robert Swan) на телеконференції Credit Suisse заслуговувала більш докладного вивчення, ніж вдалося зробити на минулому тижні, тому вихідні надають нам шанс повернутися до рубрики «недомовлене».

 • AMD вважає, що час монолітних кристалів пройшов безповоротно

  На квартальній звітній конференції керівники AMD і Xilinx не тільки обсипали один одного компліментами і передчували гідний синергетичний ефект від об'єднання компаній, але і відзначали схожість в технологічній і корпоративній культурі. Обидві використовують багатокристальні компонування і високошвидкісні інтерфейси передачі даних, обидві є клієнтами TSMC.

 • Сторіс з Instagram можна буде дивитися в додатку Facebook

  Кордон між платформами Instagram і Facebook продовжує поступово розмиватися. За повідомленнями джерел мережі, розробники приступили до тестування нової функції, яка дозволить користувачам переглядати Сторіс (Stories) з Instagram в основному додатку соціальної мережі Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *