Надамо послуги установки Debian Linux з виїздом.

Debian ([dɛbiən]) – операційна система, що складається з вільного ПЗ з відкритим вихідним кодом. В даний час Debian GNU / Linux – один з найпопулярніших і важливих систем GNU / Linux, в первинній формі зробив значний вплив на розвиток цього типу ОС в цілому. Також існують проект на основі іншого ядра: Debian GNU / Hurd. Debian може використовуватися в якості операційної системи як для серверів, так і для робочих станцій.

Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Форвардинг

  У складі з послугами настройки серверів і окремо налаштуємо прокидання (відкриття, форвардинг) портів з виїздом і віддалено.

 • Скидання паролю

  Відновлення паролів в операційній системі Windows можливо здійснити, якщо він був забутий або поставлений іншим користувачем. Якщо співробітник звільнився з компанії і залишив після себе такий комп'ютер це не проблема. Пароль можна скинути без переустановлення операційної системи.

 • TP-Link

  Надамо послуги налаштування роутерів TP-Link з виїздом і віддалено. Вирішимо основні завдання користувача і системного адміністратора малої мережі.

 • Просування сайтів

  Успішно надаємо  послуги з просування сайтів. Ми знаємо, що таке просування бізнесу в інтернеті, і допоможемо вашому сайту приводити нових клієнтів, а вам отримувати прибуток.

 • Перенесення шафи

  Виконаємо перенесення мережевого обладнання, патчпанелі і комутаційних шаф з виїздом.