Розробка сайтів візиток на WordPress і інтернет магазинів на Opencart  для компаній і їх маркетинговий розвиток – одна з наших спеціалізацій. Найчастіше, щоб залучити клієнтів в інтернеті досить опису товару або послуги і прайса. Але щоб отримати хорошу конверсію рекомендується використовувати і красивий дизайн.

Саме тому ми пропонуємо використовувати готові шаблони. Вони можуть бути оптимізовані відразу під ваш бізнес. Вибрати шаблон можна по  цьому каталогу .

Якщо ви обмежені в бюджеті то ми пропонуємо розробити сайт на основі безкоштовних шаблонів  templatemonster  на  WordPress CMS . Цей сайт, до речі, зроблений на основі  платного шаблону ,  що також можна зробити, якщо вам потрібен  більший вибір дизайнів .

Високоякісні шаблони сайтів пропонують набагато більше, ніж можна уявити. Шаблони веб сайтів ідеальні для більшості ділових цілей. Перевага готових шаблонів сайтів очевидно і полягає в відмінному співвідношенні ціна / якість. За привабливою вартості можна придбати високоякісний готовий дизайн сайту.

Для того щоб замовити сайт, Вам треба вибрати шаблон оптимально відповідний завданням і вимогам проекту, що підходить по тематиці, структурі і навігації. Уже сам процес вибору шаблону багато в чому допомагає Вам визначитися не лише з зовнішнім виглядом вашого сайту, але і з його внутрішньою структурою (кількістю розділів, рівнями укладення сторінок), навігацією (видом і кількістю меню), зовнішньою структурою (розташуванням текстової та графічної інформації на сторінці).

Ми:

 • Допоможемо Вам з вибором шаблону
 • Встановимо шаблон на хостинг, зробимо адаптацію і переклад на різні мови
 • Замінимо логотип, зображення галерей і банерів
 • Наповнимо сайт необхідними текстами
 • При необхідності встановимо додатковий функціонал
 • Ви зможете протестувати готовий сайт вже через 10 днів.
Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Заміна БЖ

  Не вмикається комп'ютер? Чи не видає ніяких звуків при натисканні на кнопку включення? Замінимо ATX блок живлення комп'ютера, що вийшов з ладу, з виїздом.

 • Реклама в інтернет

  У сучасному світі, з активним розвитком Інтернет технологій, глобальна світова мережа все частіше використовується як інструмент для вирішення комерційних завдань і не тільки. Однією з таких задач є реклама продукту або послуги за допомогою Інтернет.

 • Keenetic

  Надамо послуги налаштування роутерів Zuxel Keenetic з виїздом і віддалено. Вирішимо базові завдання користувача і системного адміністратора малої мережі.

 • Встановлення драйверів

  Іноді після самостійної переустановлення Windows початківцям користувачем не працює звук, не доступний принтер, немає інтернету або не йдуть гри. Везти важкий комп'ютер в майстерню важко і не хочеться, а доробити важливу роботу або роздрукувати курсову потрібно терміново. Саме для такої групи користувачів ми пропонуємо  послуги установки драйверів з виїздом на будинок або офіс .

 • NAS

  Все більшої популярності набирають мережеві сховища даних - NAS. Їх вже починають встановлювати не тільки в офісах але і вдома. Не всі розуміють як налаштувати дисковий мережеве сховище для файлів і спільної його роботи з неколько комп'ютерами.