Розробка сайтів візиток на WordPress і інтернет магазинів на Opencart  для компаній і їх маркетинговий розвиток – одна з наших спеціалізацій. Найчастіше, щоб залучити клієнтів в інтернеті досить опису товару або послуги і прайса. Але щоб отримати хорошу конверсію рекомендується використовувати і красивий дизайн.

Саме тому ми пропонуємо використовувати готові шаблони. Вони можуть бути оптимізовані відразу під ваш бізнес. Вибрати шаблон можна по  цьому каталогу .

Якщо ви обмежені в бюджеті то ми пропонуємо розробити сайт на основі безкоштовних шаблонів  templatemonster  на  WordPress CMS . Цей сайт, до речі, зроблений на основі  платного шаблону ,  що також можна зробити, якщо вам потрібен  більший вибір дизайнів .

Високоякісні шаблони сайтів пропонують набагато більше, ніж можна уявити. Шаблони веб сайтів ідеальні для більшості ділових цілей. Перевага готових шаблонів сайтів очевидно і полягає в відмінному співвідношенні ціна / якість. За привабливою вартості можна придбати високоякісний готовий дизайн сайту.

Для того щоб замовити сайт, Вам треба вибрати шаблон оптимально відповідний завданням і вимогам проекту, що підходить по тематиці, структурі і навігації. Уже сам процес вибору шаблону багато в чому допомагає Вам визначитися не лише з зовнішнім виглядом вашого сайту, але і з його внутрішньою структурою (кількістю розділів, рівнями укладення сторінок), навігацією (видом і кількістю меню), зовнішньою структурою (розташуванням текстової та графічної інформації на сторінці).

Ми:

  • Допоможемо Вам з вибором шаблону
  • Встановимо шаблон на хостинг, зробимо адаптацію і переклад на різні мови
  • Замінимо логотип, зображення галерей і банерів
  • Наповнимо сайт необхідними текстами
  • При необхідності встановимо додатковий функціонал
  • Ви зможете протестувати готовий сайт вже через 10 днів.
Позначки:

Також рекомендуємо: