Надамо послуги установки CentOS Linux з виїздом.

CentOS ((/ sɛntɒs /, від англ. Community ENTerprise Operating System) – дистрибутив Linux, заснований на комерційному Red Hat Enterprise Linux компанії Red Hat і сумісний з ним. Згідно життєвому циклу Red Hat Enterprise Linux (RHEL), CentOS 5, 6 і 7 будуть підтримуватися «до 10 років», оскільки вони засновані на RHEL [5]. Раніше версія CentOS 4 підтримувалася сім років.

Red Hat Enterprise Linux складається з вільного ПЗ з відкритим кодом, але доступний у вигляді дисків з бінарними пакетами тільки для платних передплатників. Як потрібно в ліцензії GPL і інших, Red Hat надає всі вихідні коди. Розробники CentOS використовують даний вихідний код для створення остаточного продукту, дуже близького до Red Hat Enterprise Linux і доступного для завантаження. Існують і інші клони Red Hat Enterprise Linux, створені на основі цього коду.

Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Обладнання

  Налаштуємо мережеве обладнання основних SOHO вендорів: MikroTik, TP-Link, D-Link, Cisco, ASUS, ZuXEL, Xiaomi, Ubiquiti, Tenda і мережі з його використанням. Виїдемо в офіс або складське приміщення.

 • Встановлення драйверів

  Іноді після самостійної переустановлення Windows початківцям користувачем не працює звук, не доступний принтер, немає інтернету або не йдуть гри. Везти важкий комп'ютер в майстерню важко і не хочеться, а доробити важливу роботу або роздрукувати курсову потрібно терміново. Саме для такої групи користувачів ми пропонуємо  послуги установки драйверів з виїздом на будинок або офіс .

 • Обтиск розеток

  У складі послуг монтажу локальної обчислювальної мережі і окремо виконаємо кримперування конекторів і розеток RJ45.

 • HDD

  Надамо послуги заміни або доустановки жорсткого диска HDD в комп'ютер з виїздом.

 • TP-Link

  Надамо послуги налаштування роутерів TP-Link з виїздом і віддалено. Вирішимо основні завдання користувача і системного адміністратора малої мережі.