Надамо послуги установки CentOS Linux з виїздом.

CentOS ((/ sɛntɒs /, від англ. Community ENTerprise Operating System) – дистрибутив Linux, заснований на комерційному Red Hat Enterprise Linux компанії Red Hat і сумісний з ним. Згідно життєвому циклу Red Hat Enterprise Linux (RHEL), CentOS 5, 6 і 7 будуть підтримуватися «до 10 років», оскільки вони засновані на RHEL [5]. Раніше версія CentOS 4 підтримувалася сім років.

Red Hat Enterprise Linux складається з вільного ПЗ з відкритим кодом, але доступний у вигляді дисків з бінарними пакетами тільки для платних передплатників. Як потрібно в ліцензії GPL і інших, Red Hat надає всі вихідні коди. Розробники CentOS використовують даний вихідний код для створення остаточного продукту, дуже близького до Red Hat Enterprise Linux і доступного для завантаження. Існують і інші клони Red Hat Enterprise Linux, створені на основі цього коду.

Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Встановлення драйверів

  Іноді після самостійної переустановлення Windows початківцям користувачем не працює звук, не доступний принтер, немає інтернету або не йдуть гри. Везти важкий комп'ютер в майстерню важко і не хочеться, а доробити важливу роботу або роздрукувати курсову потрібно терміново. Саме для такої групи користувачів ми пропонуємо  послуги установки драйверів з виїздом на будинок або офіс .

 • Периферійні пристрої

  Якщо Ви придбали обладнання для персонального комп'ютера, але не знаєте як його встановити і налаштувати, не хочете копатися в тонкощах подібних робіт або ж не маєте на це час, досвідчені фахівці допоможуть Вам в найкоротші терміни  встановити і налаштувати принтер, сканер, факс, ксерокс, web-камеру, tv-тюнер . Якщо ж Ви все-таки вирішили спробувати себе в цій справі, але не змогли довести справу до кінця, наші фахівці, так само зроблять це за Вас.

 • Монтаж відеоспостереження

  Надамо послуги установки відеоспостереження через інтернет за допомогою IP камер і відеореєстратора.

 • Відеореєстратори

  Надамо послугу налаштування відеореєстраторів Hikvision, Hiwatch, Dahoe в складі з послугою  монтажу локальної мережі та відеоспостереження .

 • TP-Link

  Надамо послуги налаштування роутерів TP-Link з виїздом і віддалено. Вирішимо основні завдання користувача і системного адміністратора малої мережі.