Спеціально для любителів свіжих «яблучок» ми надаємо послуги настройки роутерів і NAS компанії Apple. Налаштуємо AirPort Express, AirPort Extreme і AirPort Time Capsule. За вашим бажанням може бути налаштований Wi-Fi, підключений принтер або флеш накопичувач до USB пристрою.

Само собою на роутері може бути налаштований інтернет і проброшен порт на який-небудь сервіс у вашій домашній мережі, Зробити прив’язки DHCP. Настрій внутрішньо дискове сховище для використання з iPad, iPhone, MacBook і навіть MS Windows. Включимо за бажанням функцію Time Machine і налаштуємо автоматичне резервне копіювання в Mac OS X.

Нагадаємо що з 2013 року в пристроях AirPort Extreme і AirPort Time Capsule підтримується новітній стандарт Wi-Fi 802.11ac працює на частоті 5 гГц. Це нове втілення швидкості. Повністю оновлений AirPort з 3-потокової технології 802.11ac розширює межі швидкості Wi-Fi. Тепер швидкість Wi-Fi набагато вище попереднього стандарту 802.11n. А якщо ви використовуєте пристрої 802.11a / b / g / n, AirPort Extreme доведе швидкість їх зʼєднання до максимуму.

Позначки:,

Також рекомендуємо:

 • CentOS

  Надамо послуги установки CentOS Linux з виїздом.

 • Периферійні пристрої

  Якщо Ви придбали обладнання для персонального комп'ютера, але не знаєте як його встановити і налаштувати, не хочете копатися в тонкощах подібних робіт або ж не маєте на це час, досвідчені фахівці допоможуть Вам в найкоротші терміни  встановити і налаштувати принтер, сканер, факс, ксерокс, web-камеру, tv-тюнер . Якщо ж Ви все-таки вирішили спробувати себе в цій справі, але не змогли довести справу до кінця, наші фахівці, так само зроблять це за Вас.

 • Електрика

  Досвідчені фахівці виконають монтаж електро- та слабкострумових мереж у вашому будинку, що будується, квартирі, офісі, виробництві з виїздом.

 • TP-Link

  Надамо послуги налаштування роутерів TP-Link з виїздом і віддалено. Вирішимо основні завдання користувача і системного адміністратора малої мережі.

 • Huawei

  Надамо послуги налаштування модемів Huawei з виїздом і віддалено.