Основне завдання технічної підтримки сайту забезпечення його успішного, безперебійного функціонування в інтернеті. Це можливо, тільки після розміщення файлів сайту на відповідному сервері. То – є, грубо кажучи, розміщення сайту на потужному комп’ютері, підключеному до інтернету цілодобово.

Така послуга називається хостинг. Хостинг буває різним, наприклад платним і безкоштовним. Якісний платний хостинг зазвичай замовляють власники великих сайтів. Безкоштовний хостинг часто використовують новачки, або ті, хто не розраховує на довгу роботу свого сайту. Хостинг відрізняється між собою надійністю і функціональністю сервера. Якщо ви вибрали безкоштовну хостінговую майданчик, будьте готові до того, що ваш сайт може періодично зникати з інтернету, а так же, на ньому можуть не підтримуватися деякі передбачені функції. Платний хостинг як правило відрізняється високими технічними характеристиками сервера і більшою оперативністю.

Значну частину роботи з технічної підтримки сайту може взяти на себе хостингова компанія. Вона, помістить сайт на своїй технічній площадці, і буде його обслуговувати протягом усього того часу, яке передбачено договором з клієнтом. Основні завдання з технічної підтримки сайту, які успішно вирішують хостингові компанії це: надання цілодобового спільного доступу до сайту в інтернеті, забезпечення безпеки сайту і надання ресурсів сервера достатніх для повноцінного функціонування сайту. Великі фірми, що надають послуги з технічної підтримки сайту іноді пропонують провести пробне тестування хостинг-майданчика. То – є ненадовго помістити ваш сайт на своєму сервері абсолютно безкоштовно, що б показати якість хостинг-послуг.

При виборі оптимального хостингу для сайту можна звернутися до реселлерам, або хостинг-провайдерам. То – є до агентам, які займаються перепродажем місць на чужих хостинг майданчиках. Однак в цьому випадку технічна підтримка сайту, швидше за все, зведеться до мінімуму, та й ціна може бути значно вище, ніж у вихідної компанії.

Вдалий вибір хостингу – це першочергове завдання, для фахівців, що займаються комплексної технічною підтримкою будь-якого сайту. Адже саме від операційної системи вибраного хостингу залежить програмне забезпечення підтримує функціональність сайту.

Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Keenetic

  Надамо послуги налаштування роутерів Zuxel Keenetic з виїздом і віддалено. Вирішимо базові завдання користувача і системного адміністратора малої мережі.

 • Диски

  Здійснимо діагностику HDD і SSD з виїздом і віддалено.

 • Публікація серверів

  У складі  послуг налаштування серверів  і окремо надамо  послуги публікації сервера  в інтернеті на статичному IP. Якщо необхідно виїдемо.

 • Налаштування компʼютерів

  Сьогодні неможливо собі уявити роботу офісу без комп'ютера, комп'ютерна техніка є майже в кожному будинку: стаціонарні комп'ютери, ноутбуки, принтери, сканери і так далі. На жаль, в роботі комп'ютерної техніки часто трапляються збої, усунути які не завжди під силу навіть досвідченому користувачеві.

 • Обладнання

  Налаштуємо мережеве обладнання основних SOHO вендорів: MikroTik, TP-Link, D-Link, Cisco, ASUS, ZuXEL, Xiaomi, Ubiquiti, Tenda і мережі з його використанням. Виїдемо в офіс або складське приміщення.