Основне завдання технічної підтримки сайту забезпечення його успішного, безперебійного функціонування в інтернеті. Це можливо, тільки після розміщення файлів сайту на відповідному сервері. То – є, грубо кажучи, розміщення сайту на потужному комп’ютері, підключеному до інтернету цілодобово.

Така послуга називається хостинг. Хостинг буває різним, наприклад платним і безкоштовним. Якісний платний хостинг зазвичай замовляють власники великих сайтів. Безкоштовний хостинг часто використовують новачки, або ті, хто не розраховує на довгу роботу свого сайту. Хостинг відрізняється між собою надійністю і функціональністю сервера. Якщо ви вибрали безкоштовну хостінговую майданчик, будьте готові до того, що ваш сайт може періодично зникати з інтернету, а так же, на ньому можуть не підтримуватися деякі передбачені функції. Платний хостинг як правило відрізняється високими технічними характеристиками сервера і більшою оперативністю.

Значну частину роботи з технічної підтримки сайту може взяти на себе хостингова компанія. Вона, помістить сайт на своїй технічній площадці, і буде його обслуговувати протягом усього того часу, яке передбачено договором з клієнтом. Основні завдання з технічної підтримки сайту, які успішно вирішують хостингові компанії це: надання цілодобового спільного доступу до сайту в інтернеті, забезпечення безпеки сайту і надання ресурсів сервера достатніх для повноцінного функціонування сайту. Великі фірми, що надають послуги з технічної підтримки сайту іноді пропонують провести пробне тестування хостинг-майданчика. То – є ненадовго помістити ваш сайт на своєму сервері абсолютно безкоштовно, що б показати якість хостинг-послуг.

При виборі оптимального хостингу для сайту можна звернутися до реселлерам, або хостинг-провайдерам. То – є до агентам, які займаються перепродажем місць на чужих хостинг майданчиках. Однак в цьому випадку технічна підтримка сайту, швидше за все, зведеться до мінімуму, та й ціна може бути значно вище, ніж у вихідної компанії.

Вдалий вибір хостингу – це першочергове завдання, для фахівців, що займаються комплексної технічною підтримкою будь-якого сайту. Адже саме від операційної системи вибраного хостингу залежить програмне забезпечення підтримує функціональність сайту.

Позначки:

Також рекомендуємо: