У складі з послугами настройки серверів і окремо налаштуємо прокидання (відкриття, форвардинг) портів з виїздом і віддалено.

Вам потрібно опублікувати ваш сервер, відеореєстратор або IP камеру в інтернеті? Ми можемо в цьому вам допомогти!

Кидок портів на роутерах таких виробників як: D-Link, TP-Link, MikroTik, Huawei, ZTE, Промзв’язок і багатьох інших. Можлива віддалена настройка через TeamViewer або AnyDesk.

Нагадаємо що кількість адрес ipv4 в інтернеті стрімко закінчується і тому майже всі провайдери почали виводити своїх абонентів через NAT. Це не дозволяє отримати доступ до вашого сервера використовуючи dynDNS. Для успішного проброса порту необхідно замовити у провайдера послугу «Статична IP».

Позначки:,

Також рекомендуємо:

 • Налаштування IP камер

  Надамо послуги налаштування відеоспостереження через IP камеру для малого офісу або квартири. Опублікуємо ваш відеореєстратор або IP камеру в інтернеті якщо ви поміняли інтернет провайдера.

 • Windows

  Послуги  відновлення операційної системи  Windows користуються зростаючим попитом з-за численних помилок в програмному забезпеченні написаному для неї. Часто нова встановлена програма або невмілі дії користувача виводять систему з ладу.

 • Налаштування Wi-Fi

  Налаштуємо будь-які Wi-Fi роутери з виїздом до вас додому або в офіс. Сучасні комп'ютерні технології пропонують користувачеві все нові досягнення, здатні зробити роботу з комп'ютером і мережею Інтернет зручніше, якісніше і швидше.

 • macOS X

  Послуги встановлення програм для macOS традиційно користуються попитом у початківців користувачів цієї операційної системи. У більшості серйозних компаній є аналоги програм для Mac OS X. Є аналоги Microsoft Office для користувачів Apple - Libre Office.

 • Mikro Tik

  Повноцінне використання маршрутизатора MikroTik досягається тільки в результаті його грамотної настройки. Недосвідчений фахівець може дуже довго провозитися з маршрутизатором, так і не змусивши його заробити.