Надамо послуги по усуненню збою в апаратне забезпечення комп’ютера з виїздом.

Іноді комп’ютер після включення кнопкою починає шуміти вентиляторами, але на екрані нічого немає. Часто це вихід з ладу якоїсь із деталей, але в 20% випадків це збій в роботі зв’язки: материнська плата, оперативна пам’ять. Часті випадки збою в операційній системі і це  виправляється її перевстановленням . І це можна виправити на дому і в офісі.

Також рекомендуємо:

 • Зміна розділів

  Надамо послуги зміни розміру логічних дисків з виїздом і віддалено.

 • Обладнання

  Налаштуємо мережеве обладнання основних SOHO вендорів: MikroTik, TP-Link, D-Link, Cisco, ASUS, ZuXEL, Xiaomi, Ubiquiti, Tenda і мережі з його використанням. Виїдемо в офіс або складське приміщення.

 • Блок живлення

  Надамо послуги перевірки відповідності напруг ATX блоків живлення з виїздом.

 • Периферійні пристрої

  Якщо Ви придбали обладнання для персонального комп'ютера, але не знаєте як його встановити і налаштувати, не хочете копатися в тонкощах подібних робіт або ж не маєте на це час, досвідчені фахівці допоможуть Вам в найкоротші терміни  встановити і налаштувати принтер, сканер, факс, ксерокс, web-камеру, tv-тюнер . Якщо ж Ви все-таки вирішили спробувати себе в цій справі, але не змогли довести справу до кінця, наші фахівці, так само зроблять це за Вас.

 • Форвардинг

  У складі з послугами настройки серверів і окремо налаштуємо прокидання (відкриття, форвардинг) портів з виїздом і віддалено.