Надамо послуги по усуненню збою в апаратне забезпечення комп’ютера з виїздом.

Іноді комп’ютер після включення кнопкою починає шуміти вентиляторами, але на екрані нічого немає. Часто це вихід з ладу якоїсь із деталей, але в 20% випадків це збій в роботі зв’язки: материнська плата, оперативна пам’ять. Часті випадки збою в операційній системі і це  виправляється її перевстановленням . І це можна виправити на дому і в офісі.

Також рекомендуємо:

 • Windows

  Для початківців користувачів Windows і Mac ми пропонуємо послуги перевстановлення та налаштування популярного програмного забезпечення з виїздом і віддалено.

 • Монтаж СКС

  Надамо послуги монтажу СКС. Ціна на монтаж СКС і ЛОМ .

 • Mikro Tik для дома

 • Відновлення ПК

  Кожен з нас хоч раз стикався з несподіваною поломкою комп'ютера, його комплектуючих, або ж виходу з ладу програмного забезпечення через зараження вірусами і шкідливими програмами. Найчастіше, це відбувається в самий невідповідний момент: коли потрібно терміново підготувати звіт по роботі або курсову, або проєкт, або ж коли у Вас з'явилася цікава комп'ютерна гра, але немає можливості її випробувати.

 • Просування сайтів

  Успішно надаємо  послуги з просування сайтів. Ми знаємо, що таке просування бізнесу в інтернеті, і допоможемо вашому сайту приводити нових клієнтів, а вам отримувати прибуток.