Такі слова, стосовно до комп’ютера, як «гальмує», «лагає», «глючить» і «зависає» міцно увійшли в наше життя. Кожен знає зміст цих слів, але не кожен може правильно розібратися в причинах такої поведінки комп’ютерної техніки. Як правило, простий користувач в подібних ситуаціях навіть не намагається провести відновлення, а відразу вдається до перевстановлення операційної системи і програм.

У той час як в більшості випадків, можна обійтися очищенням і оптимізацією операційної системи. Після проведеної нашими фахівцями процедури оптимізації Ви зможете самостійно оцінити наскільки стабільніше і швидше працює Ваш комп’ютер.

Фахівці Бізнестехнологій мають великий досвід налаштування та підтримки комп’ютерної техніки і периферійних пристроїв, допоможуть купити маршрутизатор, налаштувати модем на два комп’ютери, налаштувати Wi-Fi, встановити безкоштовну антивірусну програму. Рівень кваліфікації наших фахівців відповідає всім актуальним вимогам, що пред’являються сучасної середовищем.

Налаштування та підтримка комп’ютерів може містити послуги:

Робота фахівців Бізнестехнологій – це сумлінність і гарантії якості робіт, встановленого програмного продукту і комплектуючих, короткі терміни вирішення поставлених завдань, прийнятні ціни.

Ми цінуємо кожного клієнта! За додатковою інформацією та консультаціями звертайтеся до наших фахівців за телефонами.

Робота фахівців Бізнестехнологій – це гарантії якості та справності роботи Вашої комп’ютерної техніки.

Також рекомендуємо:

 • Mikro Tik

  Повноцінне використання маршрутизатора MikroTik досягається тільки в результаті його грамотної настройки. Недосвідчений фахівець може дуже довго провозитися з маршрутизатором, так і не змусивши його заробити.

 • Ubiquiti

  Надамо послуги налаштування Ubiquiti AirOS для роботи в малих мережах приватних компаній і фізичних осіб. Виїдемо або надамо допомогу віддалено.

 • Налаштування IP камер

  Надамо послуги налаштування відеоспостереження через IP камеру для малого офісу або квартири. Опублікуємо ваш відеореєстратор або IP камеру в інтернеті якщо ви поміняли інтернет провайдера.

 • Wi-Fi у транспорті

  Установим Wi-Fi роутеры в международные туристические автобусы.

 • Ремонт роз’ємів

  Зробимо відновлення зламаних роз'ємів на материнських платах, відкритих і навіть на нестандартному обладнанні.