Такі слова, стосовно до комп’ютера, як «гальмує», «лагає», «глючить» і «зависає» міцно увійшли в наше життя. Кожен знає зміст цих слів, але не кожен може правильно розібратися в причинах такої поведінки комп’ютерної техніки. Як правило, простий користувач в подібних ситуаціях навіть не намагається провести відновлення, а відразу вдається до перевстановлення операційної системи і програм.

У той час як в більшості випадків, можна обійтися очищенням і оптимізацією операційної системи. Після проведеної нашими фахівцями процедури оптимізації Ви зможете самостійно оцінити наскільки стабільніше і швидше працює Ваш комп’ютер.

Фахівці Бізнестехнологій мають великий досвід налаштування та підтримки комп’ютерної техніки і периферійних пристроїв, допоможуть купити маршрутизатор, налаштувати модем на два комп’ютери, налаштувати Wi-Fi, встановити безкоштовну антивірусну програму. Рівень кваліфікації наших фахівців відповідає всім актуальним вимогам, що пред’являються сучасної середовищем.

Налаштування та підтримка комп’ютерів може містити послуги:

Робота фахівців Бізнестехнологій – це сумлінність і гарантії якості робіт, встановленого програмного продукту і комплектуючих, короткі терміни вирішення поставлених завдань, прийнятні ціни.

Ми цінуємо кожного клієнта! За додатковою інформацією та консультаціями звертайтеся до наших фахівців за телефонами.

Робота фахівців Бізнестехнологій – це гарантії якості та справності роботи Вашої комп’ютерної техніки.

Також рекомендуємо:

 • Просування сайтів

  Успішно надаємо  послуги з просування сайтів. Ми знаємо, що таке просування бізнесу в інтернеті, і допоможемо вашому сайту приводити нових клієнтів, а вам отримувати прибуток.

 • Відновлення ПК

  Кожен з нас хоч раз стикався з несподіваною поломкою комп'ютера, його комплектуючих, або ж виходу з ладу програмного забезпечення через зараження вірусами і шкідливими програмами. Найчастіше, це відбувається в самий невідповідний момент: коли потрібно терміново підготувати звіт по роботі або курсову, або проєкт, або ж коли у Вас з'явилася цікава комп'ютерна гра, але немає можливості її випробувати.

 • Ремонт роз’ємів

  Зробимо відновлення зламаних роз'ємів на материнських платах, відкритих і навіть на нестандартному обладнанні.

 • Абонентське обслуговування

  Послуги з абонентського обслуговування здійснюються фахівцями на місці і направлені на те, щоб привести компʼютери і оргтехніку в робочий стан в максимально короткі терміни.

 • Чищення від пилу

  Надамо послуги чищення комп'ютерів від пилу з виїздом в офіс. Очистимо блоки живлення і радіатори CPU.