Слабкострумова мережа невід’ємна частина інженерного оснащення сучасного офісу і дому. Без них неможливий якісний зв’язок, не працює телебачення, радіо, домашня автоматика, не функціонують віддалені один від одного комп’ютери.

Змонтуємо слабкострумову мережу для телефонії і ethernet. Встановимо патчпанелі, комутаційні шафи і закримперуємо кабелі, розетки та конектори

Ціна на послуги монтажу локальних мереж і телефонії

Послуги з прокладки слабкострумових мереж як ніколи затребувані, тому що актуальність їх різко зросла. Мерії великих міст прийняли ряд перспективних програм створення систем автоматизованого обліку енергоресурсів і міських мереж Інтранет. Передача сигналів в них здійснюється в основному по дротах. Все більше громадян встановлюють в своїх квартирах системи охоронного і відеоспостереження, отримуючи по Інтернет-каналу інформацію про стан справ в оселях під час відсутності господарів. Недалеко той день, коли розрізнені слабкострумові мережі багатоквартирних будинків почнуть об’єднувати в структуровані кабельні системи, як це робиться в сучасних офісах.

Позначки:,

Також рекомендуємо:

 • Обладнання

  Налаштуємо мережеве обладнання основних SOHO вендорів: MikroTik, TP-Link, D-Link, Cisco, ASUS, ZuXEL, Xiaomi, Ubiquiti, Tenda і мережі з його використанням. Виїдемо в офіс або складське приміщення.

 • Mikro Tik для офісу

  Надамо послуги налаштування Mikro Tik для будь-якого провайдера з виїздом і віддалено.

 • Абонентське обслуговування

  Послуги з абонентського обслуговування здійснюються фахівцями на місці і направлені на те, щоб привести компʼютери і оргтехніку в робочий стан в максимально короткі терміни.

 • Відеореєстратори

  Надамо послугу налаштування відеореєстраторів Hikvision, Hiwatch, Dahoe в складі з послугою  монтажу локальної мережі та відеоспостереження .

 • SSD

  Надамо послуги модернізації комп'ютера встановленням додаткового SSD для операційної системи з виїздом.