Слабкострумова мережа невід’ємна частина інженерного оснащення сучасного офісу і дому. Без них неможливий якісний зв’язок, не працює телебачення, радіо, домашня автоматика, не функціонують віддалені один від одного комп’ютери.

Змонтуємо слабкострумову мережу для телефонії і ethernet. Встановимо патчпанелі, комутаційні шафи і закримперуємо кабелі, розетки та конектори

Ціна на послуги монтажу локальних мереж і телефонії

Послуги з прокладки слабкострумових мереж як ніколи затребувані, тому що актуальність їх різко зросла. Мерії великих міст прийняли ряд перспективних програм створення систем автоматизованого обліку енергоресурсів і міських мереж Інтранет. Передача сигналів в них здійснюється в основному по дротах. Все більше громадян встановлюють в своїх квартирах системи охоронного і відеоспостереження, отримуючи по Інтернет-каналу інформацію про стан справ в оселях під час відсутності господарів. Недалеко той день, коли розрізнені слабкострумові мережі багатоквартирних будинків почнуть об’єднувати в структуровані кабельні системи, як це робиться в сучасних офісах.

Позначки:,

Також рекомендуємо: