Слабкострумова мережа невід’ємна частина інженерного оснащення сучасного офісу і дому. Без них неможливий якісний зв’язок, не працює телебачення, радіо, домашня автоматика, не функціонують віддалені один від одного комп’ютери.

Змонтуємо слабкострумову мережу для телефонії і ethernet. Встановимо патчпанелі, комутаційні шафи і закримперуємо кабелі, розетки та конектори

Ціна на послуги монтажу локальних мереж і телефонії

Послуги з прокладки слабкострумових мереж як ніколи затребувані, тому що актуальність їх різко зросла. Мерії великих міст прийняли ряд перспективних програм створення систем автоматизованого обліку енергоресурсів і міських мереж Інтранет. Передача сигналів в них здійснюється в основному по дротах. Все більше громадян встановлюють в своїх квартирах системи охоронного і відеоспостереження, отримуючи по Інтернет-каналу інформацію про стан справ в оселях під час відсутності господарів. Недалеко той день, коли розрізнені слабкострумові мережі багатоквартирних будинків почнуть об’єднувати в структуровані кабельні системи, як це робиться в сучасних офісах.

Позначки:,

Також рекомендуємо:

 • Налаштування програм

  Надаємо послуги по віддаленоиу налаштуванню популярного програмного забезпечення для користувачів ПК і МАК. Без виїзду по місту наші послуги вам обійдуться значно дешевше.

 • SSD

  Надамо послуги модернізації комп'ютера встановленням додаткового SSD для операційної системи з виїздом.

 • Скидання паролю

  Відновлення паролів в операційній системі Windows можливо здійснити, якщо він був забутий або поставлений іншим користувачем. Якщо співробітник звільнився з компанії і залишив після себе такий комп'ютер це не проблема. Пароль можна скинути без переустановлення операційної системи.

 • Ubuntu

  Ubuntu ([ʊbʊntuː]; від зулу ubuntu - людяність; «Убунту») - операційна система, заснована на Debian GNU / Linux. Основним розробником і спонсором є компанія Canonical. В даний час проект активно розвивається і підтримується вільним спільнотою.

 • Відновлення інформації

  Hаши фахівці зможуть допомогти Вам відновити інформацію з виїздом і віддалено. Досвідчені співробітники нашої компанії допоможуть повернути важливі дані, дотримуючись конфіденційності і ваші інтереси.