У складі  послуг налаштування серверів  і окремо надамо  послуги публікації сервера  в інтернеті на статичному IP. Якщо необхідно виїдемо.

Налаштуємо будь-які SOHO роутери для виведення сервісів вашого серверу в інтернет. Прокинемо порти на MikroTik Router OS і надамо супутні послуги.

Нагадаємо що кількість адрес ipv4 в інтернеті стрімко закінчується і тому майже всі провайдери почали виводити своїх абонентів через NAT. Це не дозволяє отримати доступ до вашого сервера використовуючи dynDNS. Для успішного прокидання порту необхідно замовити у провайдера послугу «Статична IP».

Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Просування сайтів

  Успішно надаємо  послуги з просування сайтів. Ми знаємо, що таке просування бізнесу в інтернеті, і допоможемо вашому сайту приводити нових клієнтів, а вам отримувати прибуток.

 • Монтаж IP камер

  Надамо послуги монтажу IP камер і відеореєстратора з виїздом.

 • Huawei

  Надамо послуги налаштування модемів Huawei з виїздом і віддалено.

 • Mikro Tik

  Повноцінне використання маршрутизатора MikroTik досягається тільки в результаті його грамотної настройки. Недосвідчений фахівець може дуже довго провозитися з маршрутизатором, так і не змусивши його заробити.

 • Інтернет

  Надамо допомогу в налаштуванні інтернету на самих різних пристроях: телевізорах, планшетах, ноутбуках, стаціонарних комп'ютерах і мобільних телефонах з виїздом по місту.