У складі  послуг налаштування серверів  і окремо надамо  послуги публікації сервера  в інтернеті на статичному IP. Якщо необхідно виїдемо.

Налаштуємо будь-які SOHO роутери для виведення сервісів вашого серверу в інтернет. Прокинемо порти на MikroTik Router OS і надамо супутні послуги.

Нагадаємо що кількість адрес ipv4 в інтернеті стрімко закінчується і тому майже всі провайдери почали виводити своїх абонентів через NAT. Це не дозволяє отримати доступ до вашого сервера використовуючи dynDNS. Для успішного прокидання порту необхідно замовити у провайдера послугу «Статична IP».

Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Ubiquiti

  Надамо послуги налаштування Ubiquiti AirOS для роботи в малих мережах приватних компаній і фізичних осіб. Виїдемо або надамо допомогу віддалено.

 • Чищення від пилу

  Надамо послуги чищення комп'ютерів від пилу з виїздом в офіс. Очистимо блоки живлення і радіатори CPU.

 • CentOS

  Надамо послуги установки CentOS Linux з виїздом.

 • Інтернет

  Надамо допомогу в налаштуванні інтернету на самих різних пристроях: телевізорах, планшетах, ноутбуках, стаціонарних комп'ютерах і мобільних телефонах з виїздом по місту.

 • Відновлення інформації

  Hаши фахівці зможуть допомогти Вам відновити інформацію з виїздом і віддалено. Досвідчені співробітники нашої компанії допоможуть повернути важливі дані, дотримуючись конфіденційності і ваші інтереси.