Послуги

Монтаж локальної мережі

Прокладка локальних мереж це комплексна робота, яка викнується нашими спеціалістами якісно, продумано і в терміни, чітко оговорені з замовником.

Далі

Абонентське обслуговування

Послуги з абонентського обслуговування здійснюються фахівцями на місці і направлені на те, щоб привести компʼютери і оргтехніку в робочий стан в максимально короткі терміни.

Далі

Віддалене адміністрування

Як показує практика, утримання у штаті співробітників, що виконують адміністрування компʼютерів дуже витратне. Дозволити собі це можуть в основному великі компанії. Якщо Ви не відноситесь до таких, віддалене системне адміністрування це те, що Вам потрібно.

Далі

Налаштування серверів

Комп'ютерні мережі використовуються не тільки для організації загального доступу до інтернету але і для запуску по ним мережевих додатків. Особливо це актуально для малого і середнього бізнесу. Для цього сегмента ринку ми Пропонуємо послуги по налаштуванню і обслуговуванню серверів.

Далі

Ремонт компʼютерів

Кожен з нас хоч раз стикався з несподіваною поломкою комп'ютера, його комплектуючих, або ж виходу з ладу програмного забезпечення. Найчастіше, це відбувається в самий невідповідний момент: коли потрібно терміново зробити важливу роботу.

Далі

Розробка та просування сайтів

Створюємо майданчики для успішного бізнесу

Далі

Модернізація компʼютерів

Модернізація комп'ютерів передбачає зміну модульної конструкції комп'ютера, при забезпеченні сумісності комплектуючих. Основною метою модернізації є зміна якісних характеристик системи за умови економії фінансових коштів.

Далі

Перевстановлення ОС

Перевстановлення Windows на дому і офісі з виїздом дуже затребувана послуга. Часто через зараження вірусами або шкідливими програмами, а також після випадково видалення системних файлів, операційна система «злітає».

Далі

Відновлення ОС

Послуги відновлення операційної системи Windows користуються зростаючим попитом з-за численних помилок в програмному забезпеченні написаному для неї. Часто нова встановлена ​​програма або невмілі дії користувача виводять систему з ладу.

Далі

Перевстановлення програм

Для початківців користувачів Windows і Mac ми пропонуємо послуги перевстановлення та налаштування популярного програмного забезпечення з виїздом і віддалено.

Далі

Видалення вірусів

Якщо Ви виявили будь-які ознаки наявності комп'ютерних вірусів, зверніться за допомогою до нас. Ми зможемо не тільки видалити віруси в віддалено, але і усунути наслідки зараження, убезпечити на майбутнє Ваш комп'ютер за допомогою новітніх антивірусних продуктів.

Далі

Відновлення даних

Hаши фахівці зможуть допомогти Вам відновити інформацію з виїздом і віддалено. Досвідчені співробітники нашої компанії допоможуть повернути важливі дані, дотримуючись конфіденційності і ваших інтересів.

Далі

Налаштування маршрутизаторів

Використання маршрутизатора (англ. router) можливо тільки після його правильного налаштування, а це не так вже й просто. Як правило немає визначеної методології для здійснення налаштування, адже програмне забезпечення у всіх маршрутизаторів відрізняється.

Далі

Налаштування локальної мережі

Налаштування локальної мережі є відповідальним етапом запуску мереж і вимагає ретельного опрацювання кваліфікованими фахівцями.

Далі

Діагностика компʼютерів

Здійснимо діагностику комп'ютерів з виїздом на будинок або офіс і віддалено.

Далі

Компʼютерна допомога

Для початківців користувачів надамо послуги комп'ютерної допомоги і навчимо роботі на комп'ютері. Виїдемо до вас

Далі

Налаштування модемів

Налаштуємо роутери інтернет провайдерів з виїздом на будинок і в офіс. Сьогодні багато користувачів знайомі з бездротовими мережами, знають про переваги їх використання.

Далі

Телефонія

Слабкострумова мережа невід'ємна частина інженерного оснащення сучасного офісу і вдома. Без них неможливий якісний зв'язок, не працює телебачення, радіо, домашня автоматика, не функціонують віддалені один від одного комп'ютери.

Далі

Відеоспостереження

Надамо послуги встановлення відеоспостереження через інтернет за допомогою IP камер та відеорегістратора. 

Далі