Виконаємо перенесення мережевого обладнання, патчпанелі і комутаційних шаф з виїздом.

Подовжимо кабелі, що підходять до шаф і обладнання за допомогою перехідників, олов’яно-свинцевої пайки або скруток.

Перенесемо комутаційні шафи на інше місце.

Вита пара буде подовжена по одній з представлених технологій в залежності від економічної доцільності та наявності матеріалів у монтажника.

Кримперування витої пари:

Подовження витої пари перехідником:

Скручування алюмінієвої і мідної витої пари:

Пайка мідної витої пари:

Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Хостингові послуги

  Основне завдання технічної підтримки сайту забезпечення його успішного, безперебійного функціонування в інтернеті. Це можливо, тільки після розміщення файлів сайту на відповідному сервері. То - є, грубо кажучи, розміщення сайту на потужному комп'ютері, підключеному до інтернету цілодобово.

 • Налаштування Wi-Fi

  Налаштуємо будь-які Wi-Fi роутери з виїздом до вас додому або в офіс. Сучасні комп'ютерні технології пропонують користувачеві все нові досягнення, здатні зробити роботу з комп'ютером і мережею Інтернет зручніше, якісніше і швидше.

 • Windows

  Іноді необхідно використовувати специфічне програмне забезпечення для Windows на комп'ютерах Apple. Часто запуск його з під еммуляторов середовища Windows і з віртуальних машин не зручний або не дозволяє задіяти апаратне забезпечення на повну потужність. Саме для цієї групи користувачів ми пропонуємо встановити Windows поруч з Mac OS X.

 • Електрика

  Досвідчені фахівці виконають монтаж електро- та слабкострумових мереж у вашому будинку, що будується, квартирі, офісі, виробництві з виїздом.

 • HDD

  Надамо послуги заміни або доустановки жорсткого диска HDD в комп'ютер з виїздом.