Опублікував: admin, дата публікації: 1 Грудня, 2020

Сьогодні заглянемо в минуле і зануримося в часи Windows XP. Старенька радувала нас з 2001 по квітень 2019 року, коли  останні з її версій  перестали  оновлюватися . Але ще раніше перестало оновлюватися більшість програм для Windows XP.

З цієї сторінки можна завантажити найновіші версії браузерів для Windows XP:

 1. Google Chrome 49
 2. Opera 36 for XP і Vista
 3. FireFox 52.9.0 esr від травня 2017 року
 4. Yandex Browser v17.4.1.919
 5. Safari v5.1.7
 6. Internet Explorer v8
 7. Cromium v49.0.2623.112
Позначки:,

Інші матеріали з нашого сайту:

 • Друга хвиля 802.11AC вже в USB: тестуємо Edimax EW-7822UTC

  Чесно кажучи, навіть не сподівався потримати в руках Wi-Fi USB адаптер стандарту 802.11AC Wave-II, але так сталося, що до мене заглянув один такий на огляд - це Edimax EW-7822UTC USB 3.0 802.11AC Wave 2.

 • Діагностика HDD власними силами з HD Tune

  Хочу розповісти небагато про діагностику HDD власними силами, наочно спробую викласти в матеріалі типові види несправностей, і підказати коли варто пробувати зробити щось самому, а коли без допомоги фахівця вам не обійтися. Дана стаття спрямована на цільову аудиторію не має досвіду ні в ремонті, ні у відновленні даних ... Високоінтелектуальні поняття і фізику виникнення проблеми ми зачіпати не будемо.  

 • Імпорт бази даних Mysql через консоль (термінал, ssh)

  У цьому пості я зроблю замітку для себе, а можливо і для інших. Часом доводиться імпортувати або експортувати більші за розміром бази даних. Але роблячи це через сторонні програми або скрипти, справа впирається в обмеження POST даних, в розмір файлів на сервер або, врешті-решт, в швидкість інтернету. Тут я опишу спосіб імпорту / експорту Mysql бази даних через ssh (консоль, термінал).

 • Налаштування підключення до Wi-Fi мережі у Windows 7

  Налаштуємо бездротове підключення для найпопулярнішою на поточний момент операційної системи Windows 7. Для цього в системі повинні бути встановлені драйвера на мережеву карту Wi-Fi. Крім того в ноутбуках вона за замовчуванням буває відключена тому слід пошукати кнопку для її включення. Для ASUS можна спробувати натиснути клавіші FN + F2. Для деяких моделей використовується спеціальна кнопка з намальованою антенкою поруч з якою може бути написано Wireless. Ну і точка доступу Wi-Fi сподіваюся у вас налаштована правильно.

 • Ласкаво просимо в WordPress 5.5.3

  З WordPress 5.5.3 ваш сайт стає набагато краще в трьох областях: швидкості, пошуку і безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *