Налаштуємо будь-які Wi-Fi роутери з виїздом до вас додому або в офіс. Сучасні комп’ютерні технології пропонують користувачеві все нові досягнення, здатні зробити роботу з комп’ютером і мережею Інтернет зручніше, якісніше і швидше.

Так, на зміну провідного Інтернет прийшли бездротові мережі Wi-Fi, що надають можливість швидкого і комфортного доступу в Інтернет, з високою швидкістю, без проводів і прив’язки до робочого місця, що дозволяє легко і швидко підключати нові пристрої. Однак, при установці Wi-Fi потрібна якісна і грамотна настройка, для того щоб можна було в повному обсязі використовувати його переваги і можливості.

Послуги настройки бездротової мережі включають встановлення точок доступу Wi-Fi, настройку алгоритмів шифрування, виконання конфігурацій мережевих карт, тестування і налагодження системи, забезпечення безпеки доступу та інформації, підключення та налаштування периферійних пристроїв, налаштування параметрів в операційній системі Windows і інше. Для посилення Wi-Fi налаштовується так званий бездротовий міст між точками доступу підтримують технологію WDS. Фахівці компанії займаються налаштуванням Wi-Fi мереж, а тому мають більший накопиченим досвідом та надійно виконають роботу якісно.

Фахівці зможуть виконати роботу з налаштування Wi-Fi мережі незалежно від масштабів роботи (для одиничних користувачів або корпоративних) і місця установки Wi-Fi (міська квартира або офісний будинок, заміський будинок або туристичний комплекс, готель або кафе і т.д.) .

Якщо Ви хочете мати зручне і якісне Інтернет з’єднання, наші фахівці зроблять настройку таких роутерів як: D-Link, Zuxel,  Huawei ,  Промсвязь ,  TP-Link ,  MikroTik а також безлічі інших вендорів мережного обладнання. При необхідності допоможемо здійснити вибір найбільш оптимального обладнання, придатного для виконання поставлених Вами завдань.

Скориставшись послугою настройки Wi-Fi фахівцями допоможе Вам заощадити час, зробити подальшу роботу в мережі швидкої, якісної і безпечної. Довіряючись фахівцям, Ви попередите несанкціоноване поширення та використання особистої, службової інформації, що особливо важливо для корпоративного користувача.

Наші фахівці також допоможуть Вам виправити помилки некоректної установки і настройки роутера, забезпечити конфіденційність інформації та оптимізувати роботу всіх пристроїв. У своїй роботі ми враховуємо побажання замовників, особливості завдання, деякі аспекти використання Wi-Fi, так щоб розроблена мережа мала максимальною продуктивністю, забезпечувала захист інформації і доступ тільки певному колу осіб.

 • гарантії конфіденційності;
 • надаємо  послуги зі встановлення Wi-Fi ;
 • гарантії якості виконаних робіт;
 • оперативні терміни вирішення поставлених завдань;
 • консультаційна підтримка наших замовників.

Крім того якщо у вас вже працює інтернет налаштувати Wi-Fi тепер можна і за допомогою  програми віддаленого адміністрування .

Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Прокладання мереж для телефонії

  Слабкострумова мережа невід'ємна частина інженерного оснащення сучасного офісу і дому. Без них неможливий якісний зв'язок, не працює телебачення, радіо, домашня автоматика, не функціонують віддалені один від одного комп'ютери.

 • Реклама в інтернет

  У сучасному світі, з активним розвитком Інтернет технологій, глобальна світова мережа все частіше використовується як інструмент для вирішення комерційних завдань і не тільки. Однією з таких задач є реклама продукту або послуги за допомогою Інтернет.

 • CMS

  Розробка сайтів візиток на WordPress і інтернет магазинів на Opencart  для компаній і їх маркетинговий розвиток - одна з наших спеціалізацій. Найчастіше, щоб залучити клієнтів в інтернеті досить опису товару або послуги і прайса. Але щоб отримати хорошу конверсію рекомендується використовувати і красивий дизайн.

 • Налаштування Asterisk

  Надамо послуги налаштування і супроводу IP-АТС Asterisk з виїздом.

 • Відеореєстратори

  Надамо послугу налаштування відеореєстраторів Hikvision, Hiwatch, Dahoe в складі з послугою  монтажу локальної мережі та відеоспостереження .