Надамо послуги монтажу СКС. Ціна на монтаж СКС і ЛОМ .

Структурована кабельна система (СКС) – закінчена сукупність кабелів зв’язку і комутаційного устаткування, що відповідає вимогам відповідних нормативних документів. Включає набір кабелів і комутаційних елементів, і методику їх спільного використання, що дозволяє створювати регулярні розгортаються структури зв’язків у локальних мережах різного призначення. СКС – фізична основа інфраструктури будівлі, що дозволяє звести в єдину систему безліч мережевих інформаційних сервісів різного призначення: локальні обчислювальні мережі і телефонні мережі, системи безпеки, відеоспостереження і т. д.

Категорії кабелю для СКС

  • CAT 5е. Найпростіший варіант в сегменті. Частота – 125 MHz. Швидкість – 100 Мбіт / сек (2 пари) і 1000 Мбіт / сек (4 пари). Підходить для невеликих об’єктів зі спеціалізованими системами (відеоспостереження, IP-телефонія, «розумний дім»), де не планується зростання трафіку і швидкості.
  • CAT 6. Найпопулярніша категорія. Частота передачі даних – 250 MHz, швидкість – до 1000 Мбіт / сек. Кабель не перегрівається, має підвищену стійкість до перешкод, допускає менше помилок.
  • CAT 6а. Покращена версія CAT 6. Швидкість інфопотока – 10 гігабіт / сек на смузі частот 500 МГц. Дальність передачі – до 100 метрів. Підходить для об’єктів з підвищеною концентрацією трафіку: центрів обробки даних, міських мереж і магістралей.
  • CAT 7. Найшвидший канал з’єднання: швидкість передачі – до 10 Гбіт / сек. Високий ступінь пожежної безпеки, стійкість до корозії. Сприймає частоти до 700 MHz. Підтримує високошвидкісні додатки і модернізується.

Варіанти для монтажу подвійних розеток

Бюджетний варіант: подвійна розетка Rexant.

Красива, функціональна і зручна розетка: Schneider Electric.

Позначки:,

Також рекомендуємо: