Опублікував: admin, дата публікації: 11 Грудня, 2020

У цьому пості я зроблю замітку для себе, а можливо і для інших. Часом доводиться імпортувати або експортувати більші за розміром бази даних. Але роблячи це через сторонні програми або скрипти, справа впирається в обмеження POST даних, в розмір файлів на сервер або, врешті-решт, в швидкість інтернету. Тут я опишу спосіб імпорту / експорту Mysql бази даних через ssh (консоль, термінал).

Імпорт бази даних.

В принципі можна скористатися командою:

mysql -uroot -proot_pass db_name <db_name.sql

але вона містить підводні камені у вигляді того, що якщо наприклад база вже створена, то імпорт може виявитися невдалим.

Найкращим виходом з ситуації буде іпморт безпосередньо через cli MySQL:

Заходимо в MySQL:

mysql -uLogin -pPassword

(замість Login і Password вводимо дані для авторизації користувача БД)
Вибираємо базу даних:

use db_name

(замість db_name вводимо назву БД)
Робимо імпорт файлу в обрану бд:

source db_name.sql

(Замість db_name.sql вводимо назву файлу дампа БД або шлях до файлу, якщо ви находідест не в тій папці, де лежить файл)

Експорт бази даних.

Робимо експорт за допомогою зручного mysqldump:

Позначки:

Інші матеріали з нашого сайту:

 • Друга хвиля 802.11AC вже в USB: тестуємо Edimax EW-7822UTC

  Чесно кажучи, навіть не сподівався потримати в руках Wi-Fi USB адаптер стандарту 802.11AC Wave-II, але так сталося, що до мене заглянув один такий на огляд - це Edimax EW-7822UTC USB 3.0 802.11AC Wave 2.

 • Налаштування підключення до Wi-Fi мережі у Windows 7

  Налаштуємо бездротове підключення для найпопулярнішою на поточний момент операційної системи Windows 7. Для цього в системі повинні бути встановлені драйвера на мережеву карту Wi-Fi. Крім того в ноутбуках вона за замовчуванням буває відключена тому слід пошукати кнопку для її включення. Для ASUS можна спробувати натиснути клавіші FN + F2. Для деяких моделей використовується спеціальна кнопка з намальованою антенкою поруч з якою може бути написано Wireless. Ну і точка доступу Wi-Fi сподіваюся у вас налаштована правильно.

 • Останні браузери для Windows XP 32-bit

  Сьогодні заглянемо в минуле і зануримося в часи Windows XP. Старенька радувала нас з 2001 по квітень 2019 року, коли  останні з її версій  перестали  оновлюватися . Але ще раніше перестало оновлюватися більшість програм для Windows XP.

 • Оновлення операційної системи CentOS Linux 7.7

  Для того щоб система перебувала у максимальній безпеці її необхідно регулярно оновлювати. Програмне забезпечення не може бути ідеальним і постійно в ньому знаходять нові проблеми з безпекою, уразливості і шляхи обходу засобів захисту. Розробники досить швидко випускають виправлення для своїх систем. Але щоб ці виправлення застосувати, необхідно виконувати оновлення.

 • Діагностика HDD власними силами з HD Tune

  Хочу розповісти небагато про діагностику HDD власними силами, наочно спробую викласти в матеріалі типові види несправностей, і підказати коли варто пробувати зробити щось самому, а коли без допомоги фахівця вам не обійтися. Дана стаття спрямована на цільову аудиторію не має досвіду ні в ремонті, ні у відновленні даних ... Високоінтелектуальні поняття і фізику виникнення проблеми ми зачіпати не будемо.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *