Досвідчені фахівці виконають монтаж електро- та слабкострумових мереж у вашому будинку, що будується, квартирі, офісі, виробництві з виїздом.

Головна відмінність від багатьох інших – це високий рівень знань слабкострумових комунікацій (локальна мережаWi-Fiтелефоніявідеоспостереження  та інше). Тобто, вибираючи нас, ви можете довірити всі роботи одним людям, які будуть нести відповідальність за якість і працездатність всього в комплексі.

Ви працюєте з конкретними живими людьми, а не менеджерами, які пообіцяли, що завгодно, щоб продати послугу, а на виході все зовсім не так. При виборі нас виконавцями безкоштовно проведемо аналіз проекту і вкажемо на всі потенційно можливі поліпшення і недоліки, якщо такі є.

Намагаємося працювати матеріалами середнього і високого рівня якість. Підкажемо де і на чому можна заощадити, а де робити цього категорично не можна. Ніколи не вводимо замовника в оману щодо термінів, відразу говоримо реальне, а не бажане, час виконання з усіма можливими прихованими факторами. Дуже цінуємо адекватних і приємних замовників, таким завжди хочеться зробити максимально якісно і недорого! Головне взаємоповага з обох сторін – це запорука успіху.

Від нас ви зможете отримати вичерпну інформацію по автоматиці, УЗО, щитків, а також професійну консультацію по мережах: локальної, інтернет, корпоративної, Wi-Fi, відеоспостереження. Коли одні люди відповідають за все, це гарантія практично повної відсутності проблем спільної працездатності, і вже точно відсутності переробок і подвійної роботи.

Позначки:,

Також рекомендуємо:

 • CentOS

  Надамо послуги установки CentOS Linux з виїздом.

 • Mikro Tik

  Повноцінне використання маршрутизатора MikroTik досягається тільки в результаті його грамотної настройки. Недосвідчений фахівець може дуже довго провозитися з маршрутизатором, так і не змусивши його заробити.

 • NAS

  Все більшої популярності набирають мережеві сховища даних - NAS. Їх вже починають встановлювати не тільки в офісах але і вдома. Не всі розуміють як налаштувати дисковий мережеве сховище для файлів і спільної його роботи з неколько комп'ютерами.

 • Доопрацювання сайтів

  Надамо послуги доопрацювання і наповнення контентом сайтів на CMS (WordPress, Opencart і ін.). Підтримаємо сайти, зроблені іншим розробником.

 • Відновлення інформації

  Hаши фахівці зможуть допомогти Вам відновити інформацію з виїздом і віддалено. Досвідчені співробітники нашої компанії допоможуть повернути важливі дані, дотримуючись конфіденційності і ваші інтереси.