Досвідчені фахівці виконають монтаж електро- та слабкострумових мереж у вашому будинку, що будується, квартирі, офісі, виробництві з виїздом.

Головна відмінність від багатьох інших – це високий рівень знань слабкострумових комунікацій (локальна мережаWi-Fiтелефоніявідеоспостереження  та інше). Тобто, вибираючи нас, ви можете довірити всі роботи одним людям, які будуть нести відповідальність за якість і працездатність всього в комплексі.

Ви працюєте з конкретними живими людьми, а не менеджерами, які пообіцяли, що завгодно, щоб продати послугу, а на виході все зовсім не так. При виборі нас виконавцями безкоштовно проведемо аналіз проекту і вкажемо на всі потенційно можливі поліпшення і недоліки, якщо такі є.

Намагаємося працювати матеріалами середнього і високого рівня якість. Підкажемо де і на чому можна заощадити, а де робити цього категорично не можна. Ніколи не вводимо замовника в оману щодо термінів, відразу говоримо реальне, а не бажане, час виконання з усіма можливими прихованими факторами. Дуже цінуємо адекватних і приємних замовників, таким завжди хочеться зробити максимально якісно і недорого! Головне взаємоповага з обох сторін – це запорука успіху.

Від нас ви зможете отримати вичерпну інформацію по автоматиці, УЗО, щитків, а також професійну консультацію по мережах: локальної, інтернет, корпоративної, Wi-Fi, відеоспостереження. Коли одні люди відповідають за все, це гарантія практично повної відсутності проблем спільної працездатності, і вже точно відсутності переробок і подвійної роботи.

Позначки:,

Також рекомендуємо: