Опублікував: admin, дата публікації: 11 Грудня, 2020

Хочу розповісти небагато про діагностику HDD власними силами, наочно спробую викласти в матеріалі типові види несправностей, і підказати коли варто пробувати зробити щось самому, а коли без допомоги фахівця вам не обійтися. Дана стаття спрямована на цільову аудиторію не має досвіду ні в ремонті, ні у відновленні даних … Високоінтелектуальні поняття і фізику виникнення проблеми ми зачіпати не будемо.  

 Найбільш часта проблема – це фізичне руйнування секторів HDD. Причин цьому може бути безліч, починаючи від недоробки даної моделі жорсткого диска, закінчуючи неправильною експлуатацією пристрою або просто руйнуванням через сильну зношеність. Одна з причин відмови жорсткого диска пов’язана з його падінням з невеликої висоти у включеному стані. Головки вдаряються об поверхню магнітних пластин і видирають в них подряпини. Магнітна пил утворюється в результаті, через деякий час виводить з ладу головки.

Щоб провести контроль стану вашого жорсткого диска рекомендую відмінну програму  Hard Disk Sentinel. З її допомогою можна миттєво отримати всю інформацію про стан вашого жорсткого диска (точність показань даної програми дуже висока, помилки діагностики трапляються досить рідко).

Позначки:

Інші матеріали з нашого сайту:

 • Друга хвиля 802.11AC вже в USB: тестуємо Edimax EW-7822UTC

  Чесно кажучи, навіть не сподівався потримати в руках Wi-Fi USB адаптер стандарту 802.11AC Wave-II, але так сталося, що до мене заглянув один такий на огляд - це Edimax EW-7822UTC USB 3.0 802.11AC Wave 2.

 • Ласкаво просимо в WordPress 5.5.3

  З WordPress 5.5.3 ваш сайт стає набагато краще в трьох областях: швидкості, пошуку і безпеки.

 • Імпорт бази даних Mysql через консоль (термінал, ssh)

  У цьому пості я зроблю замітку для себе, а можливо і для інших. Часом доводиться імпортувати або експортувати більші за розміром бази даних. Але роблячи це через сторонні програми або скрипти, справа впирається в обмеження POST даних, в розмір файлів на сервер або, врешті-решт, в швидкість інтернету. Тут я опишу спосіб імпорту / експорту Mysql бази даних через ssh (консоль, термінал).

 • Останні браузери для Windows XP 32-bit

  Сьогодні заглянемо в минуле і зануримося в часи Windows XP. Старенька радувала нас з 2001 по квітень 2019 року, коли  останні з її версій  перестали  оновлюватися . Але ще раніше перестало оновлюватися більшість програм для Windows XP.

 • Оновлення операційної системи CentOS Linux 7.7

  Для того щоб система перебувала у максимальній безпеці її необхідно регулярно оновлювати. Програмне забезпечення не може бути ідеальним і постійно в ньому знаходять нові проблеми з безпекою, уразливості і шляхи обходу засобів захисту. Розробники досить швидко випускають виправлення для своїх систем. Але щоб ці виправлення застосувати, необхідно виконувати оновлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *