Все більш затребуваними є послуги встановлення та розширення Wi-Fi. У кафе і ресторанах Wi-Fi встановлюють в маркетингових цілях. В офісах для роботи з ноутбуками, принтерами та мобільними телефонами.

На складах встановлюють Wi-Fi для здійснення обліку матеріальних цінностей за допомогою спеціального обладнання

Часто виникає необхідність розширити вже діючу бездротову мережу. Так само бувають випадки коли існуюча мережа не дозволяє досягти максимальної продуктивності. Мережа Wi-Fi просто «гальмує» і ніхто з фахівців не розуміє чому це відбувається. Саме в таких випадках ми пропонуємо послуги доопрацювання існуючої мережі Wi-Fi.

Що ми зазвичай можемо зробити:

 • Змонтувати кабельні магістралі для організації Wi-Fi мережі;
 • Домонтувати до існуючої мережі точки доступу Wi-Fi;
 • Налаштувати існуючу мережу якщо вона зроблена на обладнанні  MikroTik  або іншому  SOHO вендорі .

Нагадаємо, що згідно законодавства, щоб експлуатувати мережу Wi-Fi в громадських місцях має бути встановлене відеоспостереження і кожного користувача треба аутентифікувати. Якщо немає відеоспостереження, мережі Wi-Fi також можна використовувати, але необхідно вести статистику використання інтернету клієнтами закладу і аутентифікуовати їх. Для цього ми пропонуємо підключити авторизацію через SMS повідомлення.

Також рекомендуємо:

 • Mikro Tik

  Повноцінне використання маршрутизатора MikroTik досягається тільки в результаті його грамотної настройки. Недосвідчений фахівець може дуже довго провозитися з маршрутизатором, так і не змусивши його заробити.

 • Видалення вірусів

  Здійснюємо видалення вірусів за допомогою ліцензійної програми віддаленого адміністрування Ammy Admin v3.9, яку ви можете завантажити  тут . Також можна використовувати  Supremo  або  AeroAdmin . Для користувачів macOS існують альтернативи у вигляді:  AnyDesk  і  Teamveawer . З вашого боку покупка ліцензій на ці програмні рішення не обов'язкова.

 • Linux

  Linux сервера дуже добре показують себе в області організації доступу користувачів в інтернет. IPTables - став стандартом в області забезпечення фільтрації трафіку генеріруемоего ip мережами. Ми пропонуємо  послуги настройки однієї з провідних Linux  систем для надання доступу в інтернет - MikroTik.

 • Mint

  Надамо послуги установки Linux Mint на персональні комп'ютери з виїздом.

 • Форвардинг

  У складі з послугами настройки серверів і окремо налаштуємо прокидання (відкриття, форвардинг) портів з виїздом і віддалено.