Все більш затребуваними є послуги встановлення та розширення Wi-Fi. У кафе і ресторанах Wi-Fi встановлюють в маркетингових цілях. В офісах для роботи з ноутбуками, принтерами та мобільними телефонами.

На складах встановлюють Wi-Fi для здійснення обліку матеріальних цінностей за допомогою спеціального обладнання

Часто виникає необхідність розширити вже діючу бездротову мережу. Так само бувають випадки коли існуюча мережа не дозволяє досягти максимальної продуктивності. Мережа Wi-Fi просто «гальмує» і ніхто з фахівців не розуміє чому це відбувається. Саме в таких випадках ми пропонуємо послуги доопрацювання існуючої мережі Wi-Fi.

Що ми зазвичай можемо зробити:

 • Змонтувати кабельні магістралі для організації Wi-Fi мережі;
 • Домонтувати до існуючої мережі точки доступу Wi-Fi;
 • Налаштувати існуючу мережу якщо вона зроблена на обладнанні  MikroTik  або іншому  SOHO вендорі .

Нагадаємо, що згідно законодавства, щоб експлуатувати мережу Wi-Fi в громадських місцях має бути встановлене відеоспостереження і кожного користувача треба аутентифікувати. Якщо немає відеоспостереження, мережі Wi-Fi також можна використовувати, але необхідно вести статистику використання інтернету клієнтами закладу і аутентифікуовати їх. Для цього ми пропонуємо підключити авторизацію через SMS повідомлення.

Також рекомендуємо:

 • Ubuntu

  Ubuntu ([ʊbʊntuː]; від зулу ubuntu - людяність; «Убунту») - операційна система, заснована на Debian GNU / Linux. Основним розробником і спонсором є компанія Canonical. В даний час проект активно розвивається і підтримується вільним спільнотою.

 • Монтаж СКС

  Надамо послуги монтажу СКС. Ціна на монтаж СКС і ЛОМ .

 • Apple

  Спеціально для любителів свіжих «яблучок» ми надаємо послуги настройки роутерів і NAS компанії Apple. Налаштуємо AirPort Express, AirPort Extreme і AirPort Time Capsule. За вашим бажанням може бути налаштований Wi-Fi, підключений принтер або флеш накопичувач до USB пристрою.

 • Відновлення інформації

  Hаши фахівці зможуть допомогти Вам відновити інформацію з виїздом і віддалено. Досвідчені співробітники нашої компанії допоможуть повернути важливі дані, дотримуючись конфіденційності і ваші інтереси.

 • Електрика

  Досвідчені фахівці виконають монтаж електро- та слабкострумових мереж у вашому будинку, що будується, квартирі, офісі, виробництві з виїздом.