Іноді після самостійної переустановлення Windows початківцям користувачем не працює звук, не доступний принтер, немає інтернету або не йдуть гри. Везти важкий комп’ютер в майстерню важко і не хочеться, а доробити важливу роботу або роздрукувати курсову потрібно терміново. Саме для такої групи користувачів ми пропонуємо  послуги установки драйверів з виїздом на будинок або офіс .

Часто користувачі не знають де взяти драйвера на свій ноутбук або ПК якщо диск йде в комплекті з ним втрачено. Іноді цей диск не підтримує нові операційні системи або наприклад не має всього комплекту драйверів. Часто комп’ютери доукомплектовуються додатковим «залізом», драйвера на яке є тільки в інтернеті. Тут можлива «засідка» – драйвер мережевої карти або Wi-Fi теж в інтернеті. Для вирішення подібних проблем зручно скористатися нашим сервісом.

Для виклику майстра досить подзвонити по одному з телефонів в шапці сайту і викликати майстра по ремонту комп’ютерів прямо на будинок. Ціни на налаштування ПК можна подивитися  тут.

Позначки:

Також рекомендуємо:

 • Сервіс у офісі

  Ми пропонуємо найширший спектр послуг, пов'язаний з налаштуванням і ремонтом комп'ютера. Гарантовано досвідчені і грамотні фахівці допоможуть вирішити виниклі проблеми і зробити роботу комп'ютерної техніки стабільною і передбачуваною. Вам не потрібно самим їхати в сервіс, зателефонуйте, опишіть проблему і наш співробітник приїде до Вас додому або в офіс. Бізнестехнології комп'ютерне обслуговування вищої якості.

 • CMS

  Розробка сайтів візиток на WordPress і інтернет магазинів на Opencart  для компаній і їх маркетинговий розвиток - одна з наших спеціалізацій. Найчастіше, щоб залучити клієнтів в інтернеті досить опису товару або послуги і прайса. Але щоб отримати хорошу конверсію рекомендується використовувати і красивий дизайн.

 • CPU

  Надамо послуги з модернізації старих офісних комп'ютерів заміною процесора (CPU) з виїздом.

 • Перенесення шафи

  Виконаємо перенесення мережевого обладнання, патчпанелі і комутаційних шаф з виїздом.

 • Встановлення Wi-Fi

  Все більш затребуваними є послуги встановлення та розширення Wi-Fi. У кафе і ресторанах Wi-Fi встановлюють в маркетингових цілях. В офісах для роботи з ноутбуками, принтерами та мобільними телефонами.